Bronią waszego wyboru jest wasza Miłość do Mnie

Orędzie nr 143 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 19 lipca 2011, godz. 23.45

Moja ukochana Córko, na szczęście wracasz do swojej rutyny po krótkiej przerwie. W rezultacie tego staniesz się mocniejsza, ale proszę, pamiętaj, że musisz koncertować się tylko na Mnie.

Moja Miłość do wszystkich Moich dzieci jest potężna i różni się znacznie od miłości, o której mówicie swobodnie na tym świecie. Moje dzieci odczują Moją Miłość, gdy otworzą swoje drzwi dla Mnie, gdy zapukam. Gdy przychodzę przed ich drzwi, mają dwie możliwości.  Mogą otworzyć drzwi i pozwolić Mi wejść lub też mogą Mnie nie wpuścić. Jeżeli pozwolą Mi wejść do swojej duszy, Moja Miłość przeniknie ich całą osobowość. Odkryjecie, że jest to Miłość, która może was niespodziewanie i zadziwiająco mocno osłabić lub też rozradować do takiego stopnia, że nie będziecie mogli się powstrzymać od podzielenia się z innymi tą dobrą nowiną.

Wy, Moi ukochani wierni, którzy Mnie kochacie, wiedzcie, że ze względu na waszą miłość i pobożność do Mnie zezwolę, aby Moja Miłość promieniowała z was tak, że stanie się zaraźliwa i będzie się rozprzestrzeniać, obejmując inne dusze. Gdy już wpuścicie Mnie do swoich serc, napełnię was łaską Ducha Świętego tak, że będziecie mogli powiedzieć wszystkim to, co teraz muszę wam powiedzieć.

Po pierwsze, kocham was z głęboką czułością Mego Serca. Po drugie, z powodu Mojej Miłości wykorzenię teraz zło z tego świata tak, abym mógł sprowadzić wszystkie Moje dzieci w objęcia waszego zawsze Kochającego Stwórcy, Boga Ojca.

Proszę, aby żadne z was, Moich oddanych wyznawców, nie dopuściło lęku do swojego serca, gdyż Ostrzeżenie zbliżyło się o kolejny tydzień. Bo gdy ten Akt Wielkiego Miłosierdzia się wydarzy, będziecie się radować. Moim darem dla was jest, abyście stali się bliżsi Mojemu Sercu niż przedtem. To was umocni tak, że będziecie zmierzać bez przeszkód w kierunku Nowego Raju na ziemi, tak gładkie będzie to przejście.

Moja miłość jest teraz mocniejsza niż kiedykolwiek. Moi umiłowani wyznawcy, uczyńcie wszystko, co możecie, aby rozpowszechniać Moje słowo. Używajcie wszelkich dostępnych środków, by powiedzieć ludziom, aby się przygotowali na Ostrzeżenie. Moje Dzieci, jesteście odważne i przynosicie radość i ukojenie Mojemu bolejącemu Sercu, które tęskni w każdej sekundzie, aby zbawić wszystkie Moje zagubione dusze.

Polegam teraz na was, módlcie się bardzo gorliwie za grzeszników, którzy nie przetrwają tej próby, którą przyniesie Ostrzeżenie. Idźcie teraz, Moja mocna i kochająca armio. Waszą bronią z wyboru jest wasza Miłość do Mnie. Będziecie wiedzieć w swoich sercach, że to Ja Jestem, który przemawia, i że to Ja Jestem, który puka do waszych drzwi. Musicie teraz pukać do drzwi Moich wyświęconych sług na całym świecie i upewnić się, że czytają Moje Święte Słowo.

Wasz ukochany Zbawiciel i Wybawca

Jezus Chrystus

Napisano w Orędzia Ostrzeżenia
lipiec 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
lipiec 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wszystkie wpisy

Nasz adres kontaktowy:

 

Ostrzezenie Marii Bozego Milosierdzia

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

www.ostrzezenie.net