Bóg Ojciec zniszczy tych, którzy planują upadek waluty

Orędzie nr 147 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 24 lipca 2011, godz. 23.00

Moja ukochana córko, oddanie i wierność Moich czcicieli Mnie i Mojemu Przedwiecznemu Ojcu wiele już zmieniły. Musicie wiedzieć, Moje dzieci, że wasze oddanie rozpala w Moim Sercu tak wielki płomień, iż czuję jakby miało ono pęknąć z miłości do was. Niebo się raduje, że Moje ukochane dzieci składają Mi cześć z takim uczuciem i oddaniem. Rozpoznajecie w waszych duszach, że to Ja mówię. To ja daję poczucie takiej miłości i czułości w waszym sercu.

Mam wiadomość dla wszystkich dzieci, które śledzą Moje Najświętsze Boże Słowa przez ten serwis internetowy. We współczesnym świecie jest to sposób na przekazywanie. Ten i inne kanały komunikacji zostaną wykorzystane w celu zapewnienia, aby Moje Słowo było słyszane i odczuwane przez wszystkich wierzących, niewierzących i tych, którzy Mnie nie znają w ogóle.

Pamiętajcie, że wszystkie wasze trudy, ponoszone z miłości do Mnie, nie przechodzą niezauważone. Słyszę każdego z was. Wiem, jaką wypełniam was radością. Jestem zadowolony ze sposobu, w jaki pracujecie, aby rozpowszechniać Moje Słowo. Nagrodzę każdego z was specjalnymi łaskami. Proszę, zwracajcie się do Mnie w waszych modlitwach. Przyjdźcie do Mnie, a usłyszę wasze wołanie.

Już praca Nowej Światowej Grupy zaczyna się rozpadać w szwach. To ze względu na wasze modlitwy. Bóg Ojciec Przedwieczny zniszczy tych, którzy w dalszym ciągu realizują ohydny spisek upadku pieniądza na świecie i obalenia przywódców politycznych, którzy próbują jego upadek powstrzymać. Jego ręka będzie nadal uderzać, aby chronić swoje dzieci.

Proszę i wzywam was wszystkich, aby poruszyć tych, którzy mają wpływy, w tym w mediach, do przekazywania tych wiadomości. Wielu będzie uważać was za szalonych, gdy będziecie mówić o tych orędziach. Nie zrażajcie się jednak, ponieważ łaski, które otrzymacie podczas tej pracy, znacznie przewyższą początkowe przykrości, które będziecie musieli znieść. Moje ukochane dzieci, idźcie do przodu z miłością i radością w Waszych sercach, ponieważ Moje Słowo należy przyjąć z zadowoleniem. Nareszcie wiesz, że idę z tobą, aby umacniać więzy miłości do wszystkich Moich wiernych, których wybrałem, aby zbliżyli się do Mojego Najświętszego Serca. Moja cenna Krew została dla was przelana i okrywa was każdego dnia, abyście mogli zostać zbawieni.

Jesteście Moją umiłowaną armią i razem poprowadzimy wszystkich waszych braci i siostry z powrotem do ich prawowitego domu w Królestwie Niebieskim.

Kocham i troszczę się o każde z was, Moje dzieci. Nigdy o tym nie zapominajcie. Kiedy modlicie się do Mnie każdego dnia, odmawiajcie tę modlitwę: O mój najdroższy Jezu, weź mnie w swoje objęcia i daj mi złożyć głowę na Twoim ramieniu tak, abyś mógł podnieść mnie we właściwym momencie do chwały Twojego Królestwa. Pozwól, aby Twoja Najdroższa Krew przepływała przez moje serce, abyśmy mogli zjednoczyć się w jedno.

Wasz umiłowany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.