Apel do księży i sióstr zakonnych w Kościele Rzymskokatolickim

Orędzie nr 149 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 25 lipca 2011, godz. 21.00

Umiłowana córko, Moje Słowo o „Ostrzeżeniu” rozprzestrzenia się tak szybko, jak przepowiedziałem. Moja córko, teraz cierpią Moi biedni konsekrowani. Proszę, powiedz wszystkim, którzy czytają Moje orędzia, aby modlili się za wszystkie Moje wyświęcone sługi, duchownych, zakonnice, pasterzy i wszystkich tych, którzy kierują wspólnotami chrześcijańskimi na całym świecie.

Kościół Katolicki jest prześladowany ponad jego wytrzymałość. Szatan i jego armia zaatakowała Kościół Katolicki poprzez skażenie. Pragnieniem oszusta jest podważyć autorytet Mojego Kościoła poprzez bezbożność i nadużycia duchownych, które doprowadziły do tej strasznej sytuacji. Biedne dzieci — cierpiały, wykorzystywane seksualnie, zaatakowane przez sługi szatana, obecne w konsekrowanych, którzy dali się uwieść przez Złego. Szatan nawiedza Mój Kościół, bo chce doprowadzić do jego upadku. Jeśli chodzi o moje biedne zakonnice i niewinnych kapłanów, to stali się oni ofiarami uprzedzeń w rękach tych, którzy zrzucają na nich winę za grzechy innych.

Moje prośby do Moich ukochanych kapłanów, sióstr zakonnych i wyświęconych sług są następujące: Nie poddawajcie się. Pamiętajcie, że przez próby będziecie wyniesieni w Moich oczach, jeżeli znosicie te uprzedzenia. Pozwólcie Mi otrzeć wasze łzy obecnie, kiedy Mój Kościół jest prześladowany jak nigdy wcześniej. Wy, Moi umiłowani słudzy, Moi apostołowie, nie poddawajcie się tym zewnętrznym naciskom. Nigdy nie możecie zrezygnować z powołania, aby Mnie naśladować — ponieważ pamiętajcie, że Ja jestem w Kościele obecny i płaczę z wami gorzkimi łzami smutku. Teraz cierpicie przez grzechy swoich braci i sióstr, którzy ulegli złemu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o odwagę, aby wstać i z godnością przekazywać Moje Święte Słowa. Potrzebuję waszego wsparcia jak nigdy dotąd. Pragnę, abyście udzielali sakramentów umierającej z głodu i rozczarowanej wspólnocie. Proszę, nie opuszczajcie Mnie, szczególnie w tym czasie, gdy szatan przeniknął do chrześcijaństwa wraz ze swymi poplecznikami.

Włączcie się do gorliwej modlitwy, aby ocalić siebie od fałszywego proroka, który idzie po korytarzach władzy w Watykanie. Ukaże się wkrótce. Nie zwracajcie się do niego, bo kiedy to uczynicie, będziecie straceni dla Mnie na zawsze. To wam mówię. Uklęknijcie w pokorze i wzywajcie Ducha Świętego, aby oświecił wasze dusze, byście byli w stanie odróżnić prawdę od kłamstwa, które poda wam do przełknięcia fałszywy prorok. Nigdy nie bądźcie zawiedzeni, znosząc te próby; przyjmijcie je, ponieważ wzmocnią was na umyśle i duszy. Wtedy będziecie prowadzić Moje dzieci do końca czasów z pokorą, godnością i siłą.
Miejcie odwagę, prowadzę was. Módlcie się w tej chwili o dodatkowe łaski, abyście mogli stać się silniejsi, pełniąc tę Boską misję.

Wasz Kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.