Szatan jest bezsilny wobec Moich oddanych wiernych

Orędzie nr 148 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 25 lipca 2011, godz. 9.00

Moja ukochana córko, z wielką radością po raz kolejny mówię ci o przemianach zachodzących na świecie. Ponieważ człowiek pod wpływem szatana popełnia coraz to więcej potworności, wiele Moich dzieci zaczyna to dostrzegać i sprzeciwiać się morderczym zamiarom, tak powszechnym na całym świecie. Im więcej zła ujawnia się dookoła, tym lepiej sobie Moje dzieci uświadamiają, że szatan rzeczywiście istnieje. Tym, którzy nie wierzą w jego egzystencję, chcę wyjaśnić, jak rozpoznać jego działanie.

Moje dzieci, zawsze kiedy widzicie zabójstwa, samobójstwa, wojny, korupcję rządów i ludzi wpływowych, chciwość, arogancję i niesprawiedliwości — wiedzcie, że te czyny są manifestacją szatana. Diabeł jest zdesperowany i stara się zatruć umysły Moich dzieci, i zrobi wszystko, co może w tym momencie w historii, tak silna jest jego wściekłość. Wy, Moje dzieci, jesteście jego celem. Podczas gdy łatwo zatruwa on dusze tych, którzy zostawiają mu szeroko otwarte drzwi, nieustannie szukając własnej chwały na ziemi, jednocześnie jest mu coraz trudniej osłabić ducha Moich oddanych wiernych. Zostali oni tak pobłogosławieni darem Ducha Świętego, że szatan jest wobec nich bezsilny.

Wszyscy ci, którzy przestrzegają Moich zaleceń odnośnie modlitwy, staną się mocniejsi na duchu i umyśle. Nie będą się interesować, czy szatan atakuje ich w gniewie, ponieważ ich zbroja ochronna będzie bardzo silna. To nie znaczy, że nie użyje on wszelkich metod, by uwodzić was przez pożądliwość ciała. To nie znaczy też, że nie zrani was podszeptami do osób wam bliskich i tych, których kochacie. Nie ustępujcie jednak, Moi uczniowie, ponieważ przez waszą wytrwałość szatan zostanie pokonany na zawsze. Moje dzieci, on stanie się bezsilny, ponieważ rozprzestrzenia się nawrócenie. Bo jak może on cię skusić, byś pił z kielicha jego nienawiści, skoro nie pragniesz jego pustych obietnic? Im silniejszy jesteś, tym mniej zdoła ci przeszkodzić.

Teraz, kiedy staliście się świadkami globalnych niepokojów, widzicie, że oszust działa. Moi zwolennicy rozpoznają obecnie nikczemność szatana, kiedy jego praca jaskrawo rzuca się w oczy. Módlcie się za waszych braci i siostry, aby również dostrzegli i rozpoznali, czym są jego złe czyny. Dopiero gdy niewierzący w końcu pojmą, że szatan istnieje, zwrócą się do Mnie, szukając ochrony. Módlcie się o światowe nawrócenie. Przemianę, która nadejdzie nie tylko ze względu na Ostrzeżenie, ale również ze względu na prawdę.

Wasz ukochany Nauczyciel i Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.