Pytania do Jezusa

Orędzie nr 154 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 1 sierpnia 2011, godz. 23.30

Po otrzymaniu wiadomości zatytułowanej „Bądźcie przygotowani w każdej chwili” wizjonerka zobaczyła postać Jezusa, gdzie wyglądał na bardzo smutnego. Zadała mu wtedy kilka pytań, na które On odpowiedział.

Pytanie do Jezusa: „Jesteś bardzo smutny?”

Odpowiedź: „Tak, i bardzo zmęczony. Grzechy człowieka rozrywają na połowy Moje serce”

Pytanie do Jezusa: „Jak można pomóc?”

Odpowiedź: „Modlitwą i jeszcze raz modlitwą. Oddanie Moich wyznawców poprzez codzienne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz Różańca Świętego uratuje Moje dzieci. Oni, Moi wierni, muszą być wytrwali i nie ustawać, nawet kiedy jest ciężko.”

Pytanie do Jezusa: „Co Cię smuci najbardziej?”

Odpowiedź: „Ci, którzy nie tylko Mnie nienawidzą, ale którzy wielbią szatana w obscenicznych rytuałach, tak że nie są w stanie zobaczyć, jak są okłamywani.”

„Moi wyświęceni słudzy, którzy zagubili miłość do Mnie”.

„Ci, którzy znęcają się nad innymi.”

„Ci mordercy bez szacunku dla życia Moich dzieci.”

„Aborcja, najgorsza forma ludobójstwa. Wylewam łzy w każdej chwili za Moje małe duszyczki, które nigdy nie będą mogły zaczerpnąć pierwszego oddechu.”

„Wojna i łatwość, z jaką jest wydawana, zazwyczaj przez tych, którzy, gdyby znaleźli się w środku pola walki, uciekliby tchórzliwie. Wielu z tych ludzi, którzy wydają wojny, robią to tylko dla zdobycia władzy. Oni obrażają Mnie najbardziej.”

Pytanie do Jezusa: „Co sprawia Ci przyjemność?”

Odpowiedź: „Wiara Moich wiernych i ci, którzy są zdeterminowani, by Mi pomóc w ratowaniu dusz. Kocham ich tak bardzo, z taką tkliwością i współczuciem! Oni będą wspaniale wynagrodzeni w Królestwie Mojego Ojca.”

Koniec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.