Przesłanie od Dziewicy Maryi — jeszcze tylko kilka razy ukażę się na świecie

Orędzie nr 156 z serii Ostrzeżenie

środa, 3 sierpnia 2011, godz. 9.45

Moje dziecko, nie masz się czego bać w tej pracy, ponieważ było przepowiedziane, że nawrócenia będą miały miejsce. Smutne jest to, że nie każdy człowiek będzie lub może być zbawiony. Ci, którzy obecnie na świecie prześladują Mojego Najdroższego Syna, są gorsi od tych, którzy skazali Go podczas Ukrzyżowania. Ponieważ Mój Syn umarł po to, aby wybawić ludzkość od grzechu, pewna mądrość została z tego wyciągnięta — o potrzebie czci do Mojego Syna na całym świecie. Wielu, którzy znają Prawdę, zdecydowało się ją zignorować.

Byłam posyłana tak wiele razy, aby zachęcać do modlitwy na całym świecie, lecz Moje ostrzeżenia przekazywane dzieciom przez ten cały czas zostały zapomniane. Dzisiaj, gdy objawiam się poprzez wizjonerów w wielu krajach, nie tylko, że są oni ignorowani, ale cierpią z powodu ośmieszania. Moja obecność i znaki, które pokazuję na niebie, oraz inne dowody są odrzucane. Zarówno księża jak i biskupi ignorują Moje ostrzeżenia. Oni też odwrócili się od wiary w Boską interwencję. Jakże są zaślepieni, aby odrzucać pomoc ode Mnie, ich Błogosławionej Matki.

Mój Syn cierpi bardzo, serce Mi pęka, gdy Go widzę dzisiaj w agonii z powodu zła i grzechów. Moje dzieci nawet nie zdają sobie sprawy, jakie męki On cierpi, widząc okrucieństwa człowieka.

Moje dziecko, przypomnij Moim dzieciom, że Ja się ukażę w świecie jeszcze tylko kilka razy, ponieważ nadszedł czas ostatecznej bitwy, w której zmiażdżę głowę węża.

Moje dzieci muszą wiedzieć, jak bardzo Mój Umiłowany Syn je kocha i jak się o nie troszczy. Nalegam, aby otworzyli swoje serca i okazali Mu miłość i współczucie, na które zasługuje. On, wasz Zbawiciel, który dobrowolnie przyjął śmierć w najbardziej okrutnej formie, aby was odkupić, teraz chce uratować tę generację z sideł szatana.

Moje dzieci, diabeł się śmieje, ponieważ wie, że odniósł sukces, kradnąc drogocenne dusze. Módlcie się, módlcie się, módlcie się teraz tak, aby Mój Syn był wysłuchany podczas Ostrzeżenia i aby jego Dar Ratunku został przyjęty z pokorą i otwartymi ramionami.

Zapamiętajcie, że Ja, jako wasza Matka, zawsze będę błagać o łagodność dla Moich dzieci. Moje łzy płyną z powodu tych, którzy nie chcą słyszeć Prawdy, a których dusze mogą być uratowane tylko poprzez nieustanną modlitwę.

Wasza ukochana Matka

Królowa Bolesna

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.