Bóg Ojciec: rola cierpienia

Orędzie nr 159 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 7 sierpnia 2011, godz. 14.45

Jestem Alfą i Omegą. Jestem Bogiem Ojcem, Stwórcą Człowieka i Wszechświata.

Moja najdroższa córko, teraz ostatecznie przyjąłem twoją ofiarę pomocy w ratowaniu dusz. Twoja ofiara została przyjęta z radością i miłością. Droga ta nie będzie dla ciebie łatwa, ale będziesz chroniona każdego dnia, gdy tylko poprosisz Mnie o pomoc.

Twoje cierpienia dotkną twojej psychiki i doznasz ciemności na duszy. W chwilach, gdy się będą nasilać, pamiętaj o stworzeniach, które będą uratowane przez twoje cierpienia.

Uczęszczaj na Adorację tak często, jak tylko możesz, aby otrzymać siłę do tej pracy. Przesłania od Mojego umiłowanego Syna będą trwały nadal. Muszą być one publikowane tak jak dotychczas. Jego Orędzia dla świata będą się nasilać, a nie słabnąć. Jesteś wspomagana przez wielu Świętych, którzy orędują za tobą.

Módl się nieustannie do Trójcy Przenajświętszej i proś o Łaskę umocnienia. Nigdy nie czuj się opuszczona, to właśnie będzie częścią twojego cierpienia. Podnieś swoją głowę. Trwaj w milczeniu i ukazuj radość zewnętrznemu światu. Ignoruj tych, którzy cię krzywdzą. Raczej pamiętaj, że dzieje się to z powodu Boskiej Światłości, która emanuje z twojej duszy i która ujawnia ciemność w innych. Wtedy i tylko wtedy zrozumiesz mękę, jaką przechodzi Serce Mojego Syna, gdy widzi grzechy świata. Twoje cierpienie będzie tylko ułamkiem tego, co On cierpi w każdej minucie dnia.

Zaakceptuj teraz ten Dar, który był ci dany przez wezwanie ciebie, byś się stała duszą ofiarą.

Zapamiętaj, Moja córko, że jesteś w Moim Sercu przez cały czas. Obserwuje cię i strzegę. Uśmiechnij się. Nie lękaj się, bo ta praca przyniesie tobie, twojej rodzinie i twoim ukochanym wielką nagrodę w Moim chwalebnym Królestwie.

Twój ukochany Bóg Ojciec

Stwórca Wszystkiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.