Módlcie się za tych, którzy nie widzą nic poza materialnymi korzyściami

Orędzie nr 163 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 11 sierpnia 2011, godz. 00.05

Moja droga, ukochana Córko, musisz wytrwać w tym cierpieniu, ponieważ ratujesz w ten sposób dusze. Twoje cierpienie ujawnia teraz tortury, które znosiłem przez grzechy człowieka.

Zachłanność człowieka zwiększyła się teraz do tego stopnia, że moralność nie liczy się więcej w waszym społeczeństwie. Grzech chciwości człowieka oznacza, że nie obchodzi go, kto cierpi z jego ręki tak długo, jak jego żądze są zaspokojone. Mówię wam, że ci, którzy powodują cierpienie innych poprzez chciwość i skąpstwo, nie umkną przed Moim wzrokiem. Obserwuję i widzę. Jestem wstrząśnięty, gdy jestem świadkiem obrzydliwej drogi, którą człowiek, zniżając się, wybiera, w celu zdobycia bogactwa kosztem innych.

Oni, Moja Córko, zostaną pozbawieni dóbr materialnych, chyba że będą błagać o Moje miłosierdzie. Ich pieniądze będą bezwartościowe. Ludzie, którzy skłonni są torturować dusze, aby ukraść to, co prawnie należy do ich braci i sióstr,  pozostaną z niczym oprócz popiołów. Módlcie się za tych, którzy nie widzą nic poza materialnymi korzyściami, bo jeśli nie odwrócą się od tych złych czynów, zostaną odrzuceni i nie wejdą do Królestwa Mojego Ojca.

Czyniąc na tym świecie zło innym, będziecie odrzuceni i wtrąceni do jaskini szatana. To, co może wydawać się waszymi uzasadnionymi roszczeniami do bogactwa zdobytego kosztem innych, przyniesie wam mękę na wieki.

Porzućcie teraz wasz oręż chciwości i obżarstwa. Szukajcie zbawienia, a jeśli tak uczynicie, pokój powróci do społeczeństwa.

Wasz Zbawiciel

Król Sprawiedliwości

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.