Jak prosić Mnie o pomoc w rozwiązaniu waszych problemów

Orędzie nr 168 z serii Ostrzeżenie

środa, 17 sierpnia 2011, godz. 23.00

Moja droga, ukochana Córko, łaski wylane nad tobą były ci dane, aby wzmocnić cię w tej pracy przez obdarzenie cię dodatkowym zaufaniem.

Dzieci, zaufanie do Mnie jest bardzo ważne. Tak, gdy czuję waszą miłość do Mnie, przynosi to wiele radości Mojemu Świętemu Sercu. Jednak tylko wtedy, gdy naprawdę Mi zaufacie i porzucicie wszystkie swoje obawy, przekazując je Mnie. Wówczas mogę się wami zaopiekować tak, abyście mogli poczuć sens prawdziwego pokoju.

Tak wiele Moich Dzieci modli się w specjalnych intencjach. Słucham każdego z was. Ale kiedy modlicie się do Mnie o coś bardzo dla was ważnego, musicie pozbyć się swoich obaw. Strach nie pochodzi ode Mnie. Podrzucany jest wam przez szatana jako metoda dręczenia was. Nie rozumiecie tego? Jeżeli obawiacie się czegoś, co, jak czujecie, posiada wpływ na wasze życie, to im bardziej się boicie, tym bardziej problem narasta.

Dopiero, kiedy się zatrzymacie i powiecie do Mnie:

Jezu, z zaufaniem oddaję w Twoje ręce wszystkie moje obawy w tej sprawie, tak że problem ten jest teraz Twój, do rozwiązania według Twojej Najświętszej Woli.

wasz umysł może być spokojny. To jest to, co mam na myśli, Dzieci, mówiąc: zaufanie.

Zaufanie do Mnie oznacza, że okazujecie całkowite zawierzenie. Zawierzenie Mnie. Umarłem za wasze grzechy — za każdego z was żyjących dzisiaj, nawet w obecnym stuleciu. Dlaczego nie mielibyście Mi zaufać?

Kocham was jak nikt inny na tej ziemi. Nikt nie będzie lub nie może kochać was tak, jak Ja. Pamiętajcie o tym zawsze.

Idźcie teraz w miłości i pokoju. Jestem z wami rano, w południe i wieczorem, i czekam na wasze wołanie.

Wasz ukochany Przyjaciel i Zbawiciel

Król Miłosierdzia

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.