Bóg Ojciec: Moja ręka spadnie z impetem na narody, które legalizują aborcję

Orędzie nr 179 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 29 sierpnia 2011, godz. 00.05

Przychodzę w Imię Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Jam Jest Alfa i Omega, Bóg Najwyższy. Chcę dać to orędzie Moim Dzieciom na całym świecie.

Dzięki mocy modlitwy Moja ręka powstrzymywana jest od ukarania człowieka za grzechy, które popełnia. Zrzucę surowe kary, jeśli człowiek nie odwróci się od grzechu zabójstwa i aborcji. Moje dzieci, już widziałyście Mój gniew poprzez trzęsienia ziemi, powodzie, tsunami i inne żywiołowe zaburzenia. Dzieci, muszę was karcić, gdyż nie możecie uniknąć kary za wasze przestępstwa przeciwko bliźnim.

Grzechy aborcji zostaną ukarane, gdy Moja ręka spadnie z siłą na te narody, które przyzwalają na coś tak odrażającego. Nie zostanie wam dozwolone mordowanie Moich bezradnych Stworzeń, a jeśli wasze rządy nadal miałyby uchwalać ustawy zezwalające na tę tchórzliwą praktykę, zobaczycie Mój gniew, spadający z taką mocą, że błagać będziecie o łaskę życia. Mimo to nigdy nie przyjdzie wam do głowy, aby się zastanowić nad sprawą odbierania życia nienarodzonym.

Morderstwa nie będą dłużej przeze Mnie tolerowane. Zostaniecie powstrzymani i to już wkrótce. Módlcie się za dusze tych bezbronnych istot i proście o wybaczenie. Nie akceptujcie takich ustaw, które uchwaliły wasze rządy, dowodzone przez barbarzyńców, którzy nie mają szacunku dla życia. Moja kara na kraje winne legalizacji aborcji zetrze ich narody. Wasze kraje podzielą się na małe części i zapadną się w ocean. Wasze podłe kliniki i szpitale, gdzie przeprowadzacie te praktyki, zostaną zamknięte, a winni wśród was zostaną wrzuceni do ognia piekielnego za swoje potworne zbrodnie.

Przychodzę, aby dać wam teraz to ostrzeżenie. Nigdy nie akceptujcie aborcji. Zaprotestujcie w waszych krajach i walczcie, aby zapobiec kontynuacji tego globalnego ludobójstwa. Jeśli wasze rządy nadal narzucać będą swe akty horroru wobec Moich Stworzeń, otrzymają potężną reprymendę.

Zważcie, że jest to teraz jedno z Moich najpilniejszych ostrzeżeń dla rodzaju ludzkiego. Jeśli zabieracie życie Moich nienarodzonych, Ja wezmę wasze. Dzieci, módlcie się mocno za wiarę wszystkich Moich dzieci, które nadal ignorują nauki dawane wam od samego początku czasu.

Bóg Ojciec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.