Moja armia rozrośnie się w grupę ponad 20 milionów

Orędzie nr 181 z serii Ostrzeżenie

środa, 31 sierpnia 2011, godz. 21.00

Moja najmilsza córko, miłość, jaką żywię do ciebie i tych, którzy podążają za Mną, wzbiera we Mnie i przynosi mi taką radość. Jakże ja was kocham. Wasze oddanie, pokora, zaufanie i czysta miłość dla Mnie stają się silniejsze z dnia na dzień. Czy nie czujecie tego? To jest Mój dar dla każdego i każdej z was, Moje biedne dusze, które zostałyście przyciągnięte z waszego codziennego życia, by iść za Mną na Drodze do Raju.

Moje dzieci, które zostały przebudzone przez Ducha Świętego, który został wylany nad światem w maju, będą czuły takie oddanie dla Mnie, jakiego wielu z nich dotąd nie znało. Gromadzę teraz Moją armię szybko, a jej szeregi już niedługo powiększą się do grupy ponad 20 milionów. Im większa będzie ta armia, tym silniejsza będzie moc Ducha Świętego w zjednoczeniu Moich dzieci, by zwalczać oszusta. Moje Boskie kierownictwo jest teraz zaszczepione w waszych duszach niezależnie od tego, czy sobie to uświadamiacie, czy nie. Jest ono jak wewnętrzny przełącznik. Kiedy Moja miłość zawoła, wy naturalnie odpowiecie, aby nawracać innych. To jest moc Ducha Świętego i w tej chwili jest ona odczuwalna na każdym krańcu ziemi.

Wszystkie religie, wszystkie wyznania, wszystkie rasy i wszystkie narody odpowiedzą teraz na Światło Prawdy. Jesteście tak cenni dla Mojego Przedwiecznego Ojca. On w tej chwili wychodzi naprzeciw każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku tak, aby usłyszeli Jego wołanie.  Szatan nie będzie w stanie przeciwstawić się modlitwom, które odmawiane są przez Moich wyznawców. Jego uścisk będzie rozluźniony i to już wkrótce. Modlitwy i wiara Moich wyznawców złoszczą go. Dlatego że pozbawiony jest mocy, aby jego próby umieszczenia wątpliwości w umysłach Moich wiernych odnosiły powodzenie, zwróci swoją uwagę na słabych grzeszników. Te dzieci są już tak zdezorientowane i zniszczone przez grzech śmiertelny, że będą się skłaniać ku niemu. Z powodu ciemności ich dusz nie będą w stanie bronić się sami. Módlcie się mocno, aby ich dusze mogły być uratowane.

To jest czas, kiedy Mój Kościół, mimo że stawia czoło niewiarygodnym przeszkodom, sprowadzanym przez grzech, będzie teraz odbudowany przez Moich wiernych na ziemi. Potrzeba będzie na to trochę czasu, ale kiedy to się stanie, Mój Kościół powróci do swojej dawnej świetności i będzie odnowiony w sile.

Będzie, razem ze wszystkimi Moimi wybranymi, połączony we wspaniałe królestwo Mojego Ojca. Słodycz tego wydarzenia, kiedy świat pozbędzie się szatana i całego zła, należy przyjąć z zadowoleniem. To jest nowa era pokoju, której musicie oczekiwać na ziemi. Nadchodzące czasy mogą być dla was trudne. Skupcie się na Mnie, a przeżyjecie. Wtedy przyjdzie pokój, którego oczekujecie.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.