Bez względu na waszą religię — istnieje tylko Jeden Bóg

Orędzie nr 190 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 11 września 2011, godz. 19.15

Moja droga, ukochana Córko, gdy Moje dzieci odczuwają rozpacz, obawę lub samotność, powiedz im, że muszą zwrócić się do Mnie. Nigdy wcześniej tak wiele Moich dzieci na całym świecie nie odczuwało pustki w swoim życiu. Bez ukierunkowania, są coraz bardziej zdezorientowane, karmione dietą nonsensów. Media karmią je codziennie historiami, pokazującymi zło obecne w świecie, z tak wieloma krajami pogrążonymi w chaosie. Wtedy brak im duchowego pokarmu, a jego miejsce zajmuje — dieta kłamstw, kiedy mówi się wam o cudach światowych ambicji. Wszystkie z nich, gdybyście mieli je osiągnąć, rozczarowują. Dążąc do takich celów, będziecie chcieli dotrzeć wysoko, i ponownie będziecie rozczarowani.

Zapamiętajcie dzieci, Ja Jestem waszym pokarmem. Tylko przeze Mnie odnajdziecie prawdziwy pokój, zadowolenie i czystą miłość w waszych sercach. Uzyskanie tego rodzaju pokoju nie jest możliwe nigdzie indziej.

Zwróćcie się do Mnie teraz, każdy z was, kto cierpi smutek w swoim sercu. Pozwólcie Mi siebie  objąć i pocieszyć. Wy, Moje dzieci, jesteście Moimi zagubionymi, ale drogimi duszami. Wielu z was odeszło daleko i nie zna drogi powrotnej do Mego stada. Niektórzy z was wybrali inne stado — nie Moje.

Słuchajcie Mojego wezwania, a kiedy usłyszycie Mój głos w waszych duszach, poznacie Prawdę. Ja Jestem waszą drogą do Mojego Przedwiecznego Ojca. Pamiętajcie, że wielu z was, dających różne imiona Bogu Wszechmogącemu Ojcu, być może nadal czci tego samego Boga — Istnieje tylko jeden Bóg. Teraz nadszedł czas, kiedy jego Chwała ujawniona zostanie światu. Bez względu na waszą interpretację, Bóg Ojciec jest Miłością. Jego Miłosierdzie obejmuje wszystko. Przyjdźcie, zwróćcie się do Niego teraz, gdziekolwiek jesteście na świecie. On czeka na wasze wołanie.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.