Kara może być złagodzona poprzez modlitwę

Orędzie nr 191 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 12 września 2011, godz.12.00

Moja droga, ukochana Córko, świat teraz już bardzo niedługo zatrzyma się, a okres po Ostrzeżeniu zmieni sposób patrzenia człowieka na świat. Przyjemności materialne i ekstrawagancje nie będą więcej ekscytować. Ludzie nie będą więcej traktowali jak bogów idoli kreowanych dla sławy i bogactwa. Nie będą więcej tak szybko potępiać lub okrutnie traktować swoich sąsiadów.

Nowy świat, po Ostrzeżeniu, będzie miejscem, gdzie miłość do Mnie i Boga Ojca darzona będzie szacunkiem. Wielu przywódców w krajach niechrześcijańskich złoży hołd Mojemu Ojcu. Ci wykonujący swój zawód w miejscach sprawowania władzy, którzy kontrolują finanse ludzi, będą gromadnie okazywali skruchę. Dużo więcej ludzi odda swą władzę i podzieli się ze swoimi braćmi i siostrami chlebem, który pochodzi od Boga Ojca. Gdyż chleb ten jest dla wszystkich i ma być równo dzielony.

W wyniku Ostrzeżenia rozwijać się będzie wiele dobrych rzeczy. Jednak wiele dusz nie będzie wystarczająco silnych w swojej wierze. One, niestety, będą wracać do swych starych zwyczajów. Uwiedzione obietnicami władzy, bogactwa, kontroli i własnym egoizmem, odrzucać będą Boga Ojca. Będą znać Prawdę, a jednak wciąż nie będzie to dla nich wystarczające. Ci biedni, słabi grzesznicy będą cierniem w waszym boku, dzieci. Bez waszych modlitw ich grzechy spowodują spustoszenie w świecie, który zostanie odzyskany podczas tego nowego oczyszczenia.

Moje dzieci, modlitwa jest tak ważna. Musicie prosić Boga Ojca, aby zaakceptował wasze życzenie zapobiegnięcia prześladowaniom, które planowane są przez tych ludzi. Wystarczająca ilość modlitw może i będzie zapobiegać wielu okropnościom, których ci grzesznicy będą starali się przysporzyć światu. Tak wielu z was jest ślepych na plan, który kreślony jest za waszymi plecami. Oznaki tego ujawniane są konsekwentnie, ale wam nie udaje się ich rozpoznawać.

Moje dzieci, w miarę jak rośnie wasza wiara, módlcie się, aby Duch Święty mógł zostać położony na tych grzeszników i ogarnąć ich dusze. Ja, wasz drogi Jezus, ochronię Moich umiłowanych wyznawców. Pod Moim przewodnictwem polecam wam modlić się nie tylko za te upadłe dusze, ale także, aby zostały zaniechane prześladowania zwykłych mężczyzn, kobiet i dzieci. Ci sprawcy, którzy będą się opierać Mojemu Ojcu i kontynuować terroryzowanie niewinnych ludzi poprzez nowe kontrole, które rozpętają na świecie, będą ukarani.

Grzesznikom tym dane jest największe możliwe Miłosierdzie od czasu Mojego Ukrzyżowania. Powinni skorzystać z Ostrzeżenia, gdyż jest to ostatni raz, gdy będzie im zaoferowana szansa ratunku. W przeciwnym razie grozi im straszna kara. Kara ta, która będzie zesłana poprzez rękę Boskiej Sprawiedliwości Mojego Przedwiecznego Ojca, nie jest pożądana. I chociaż ta Wielka Kara została przepowiedziana, może zostać złagodzona poprzez moc modlitwy.

Wasz ukochany Zbawiciel

Króla Miłosierdzia

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.