Proście o dar cierpienia

Orędzie nr 193 z serii Ostrzeżenie

środa, 14 września 2011, godz. 00.10

Moja droga, ukochana Córko, twoje cierpienie zostało złagodzone i pragnę podziękować ci za ten dar. Ono powróci, ale będziesz w stanie zaakceptować je z o wiele większą radością w sercu. Potrzebuję waszego cierpienia, ponieważ ratuje ono dusze grzeszników, którzy w przeciwnym razie skończyliby w piekle. Pewnego dnia ujrzycie ich dusze i przytłoczeni będziecie miłością i radością, gdy zobaczycie je siedzące obok Mnie przy tronie Mojego Ojca.

Grzesznicy, jeśli się nawrócą, zawsze będą przyjmowani jako pierwsi. Zawsze będą stać w pierwszym rzędzie, ku zaskoczeniu Moich wyznawców. Dusze te zostały przyniesione do Mnie przez modlitwy i cierpienia Moich wiernych i Moich wybranych dusz. Moi wyznawcy zrozumieją to, ponieważ poprzez związek ze Mną cieszyć się będą zbawieniem tych dusz.

Moja Córko, teraz trzeba ratować jeszcze więcej dusz. Proszę, módlcie się, abyście wy i inne wybrane dusze nauczyli się, jak cierpienie może zwiększyć liczbę tych, którzy wejdą do Królestwa Mojego Ojca. Proszę, abyście zwracali się o łaskę niezbędną dla otrzymania daru cierpienia. Pamiętajcie, kiedy obdarzam cierpieniem, jest to szczególna łaska i to taka, która przyniesie o wiele więcej dusz na łono Mojego Serca.

Wasz ukochany Jezus

Zbawiciel ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.