Prawda jest zazwyczaj traktowana z dużą ostrożnością i całkowicie odrzucana

Orędzie nr 194 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 15 września 2011, godz. 23.50

Moja droga, ukochana Córko, obecnie doświadczasz bardziej wnikliwie bólu, jakiego doznałem podczas Mojego Ukrzyżowania — opuszczenia, odrzucenia, izolacji. Odrzucenia przez falę szyderstw z rąk władzy, a szczególnie przez Moich wiernych wyznawców. Nawet Moi apostołowie odrzucili Mnie w chwili, kiedy ich potrzebowałem. Nie powinnaś więc się dziwić, że tak samo dzieje się z tobą.

Dziś wieczorem ukazana ci została także wizja, kiedy Ja stoję przed Moimi oprawcami, których musiałem wysłuchać, gdy ich podłe kłamstwa skazywały Mnie i Prawdę Moich Nauk. Tak samo ty i Moi wyznawcy będziecie traktowani rękami tych, którzy nie mogą zaakceptować Prawdy lub uznają ją za niewygodną.

Prawda, Moja Córko, jest zazwyczaj traktowana z dużą ostrożnością i całkowicie odrzucana, a czasami uważana za bluźnierstwo. Nigdy się nie bójcie, gdyż Słowa, które Ja daję, są tylko Prawdą. Nigdy nie obawiajcie się publikować tego, co wam daję. Dlaczego miałbym przekazywać nieprawdę? Dlaczego miałbym próbować podważyć te orędzia, pozwalając w jakiejś chwili na wprowadzenie nieprawdy. To byłoby sprzeczne z wolą Mojego Ojca. Nawet szatanowi nie będzie dozwolone wpływać na te przekazy, niezależnie od tego, jak bardzo próbuje.

W miarę jak orędzia te stają się coraz bardziej intensywne, będą przedmiotem wielu dyskusji i ośmieszania. A jednak wielu będzie do nich przyciąganych, ponieważ w głębi nie uda im się nie wzruszyć się dotknięciem Ducha Świętego, który poruszy ich dusze.

Z czasem Moje dzieci podziękują Mi oni za pomoc w przebrnięciu przez chaos kolczastych krzewów, które blokują im dotarcie do bramy Raju, ponieważ bez Mojego przewodnictwa teraz, w tym czasie, byliby zgubieni. Nie znaleźliby siły, aby przebyć bezpiecznie przez bramy Nowego Raju, nowej ery pokoju na ziemi, czekającej wszystkich tych, którzy podążają za Mną i Moimi Naukami.

Wasz ukochany Zbawiciel i Nauczyciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.