Wróżenie nie pochodzi ode Mnie

Orędzie nr 199 z serii Ostrzeżenie

środa, 21 września 2011, godz. 23.30

Moja Córko, podróż ta jest dla ciebie coraz dłuższa. Jesteś gotowa, bardziej niż kiedykolwiek sądziłaś. Nie lękaj się, gdyż twoja Misja pomoże uratować wielu ludzi. Twoja rola była przewidziana i zaaranżowana w Niebie. Ty jesteś instrumentem. Ja Jestem twoim Mistrzem.

Osiągniesz sukces w tym Najświętszym zadaniu, gdyż ono nie może i nie poniesie porażki. Czasem możesz czuć się bardzo przygnębiona, samotna i pozbawiona odwagi. Zaakceptuj to. Twoje cierpienie przynosi do Mnie drogocenne dusze w chwili ich śmierci. Te dusze modlą się teraz za was. Ciesz się, bo jeśli widziałabyś miłość, którą emanują dla ciebie, płakałabyś z radości.

Moi Święci w niebie prowadza cię i chronią od złego, dlatego też obdarzana jesteś wieloma łaskami, które zaskakują cię i cieszą. Nigdy nie wahaj się w tej pracy. Jest to jedna z największych Moich misji na ziemi. Bądź silna, odważna i pewna siebie, ale za wszelką cenę zachowaj pokorę. Na scenie świata wszystko jest już na swoim miejscu. Wydarzenia, o których mówiłem, będą się teraz rozwijać. Gdy tak się stanie, powróci twoje zaufanie, ponieważ będziesz mieć wszystkie dowody, których potrzebujesz. Tak, szatan wstrzymał tę pracę kilka razy. Dozwoliłem na to, ponieważ dawało to pewność, że w każdej chwili pozostałaś pokorna.

Nie publikuj dat. Nie zadawaj Mi pytań na temat przyszłości od ludzi żądających tego od ciebie. Wróżenie nie pochodzi ode Mnie. Jedyna przyszłość, którą ujawniam, związana jest z duchowym dobrem Moich dzieci. Bądź wdzięczna, że dany ci został ten najbardziej niezwykły dar. Choć nigdy nie było to twoim własnym życzeniem, zostałaś uformowana do tej pracy z twoim pierwszym oddechem i będziesz spełniać Moje Najświętsze Słowo do ostatniego oddechu w chwili śmierci.

Idź w Moje Imię i pomóż Mi z miłością i radością w sercu ratować dusze wszystkich ludzi.

Kocham Cię, Moja droga Córko. Cieszę się z twojej pełnej oddania miłości dla Mnie i Mojej umiłowanej Matki.

Twój Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.