Era Pokoju nie jest daleko

Orędzie nr 212 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 4 października 2011, godz. 15.30

Moja droga, ukochana Córko, w niedalekiej przyszłości Nowa Era stanie rzeczywistością.

Era Pokoju, z której korzystać będą wszyscy Moi wyznawcy, będzie to okres miłości, szczęścia i pokoju. Nie będzie chorób, bólu, kłopotów finansowych, ponieważ wszystko, czego będziecie potrzebować. dostarczone będzie przeze Mnie. Wam, Moje dzieci, nie będzie niczego brakować, a Ja obejmę was i będę się wami opiekować w Moim nowym Raju, tak jak rodzic pielęgnowałby noworodka. Należy to powitać. Jest to cel, do którego wszyscy powinniście dążyć.

Zwlekanie z przygotowaniem się do wejścia do Mojego nowego Raju Pokoju nic nie da, gdyż może przez to przesuniecie to na czas, gdy już będzie za późno. Planujcie dziś, bo nie wiecie, kiedy to nastąpi. W rzeczywistości wydarzy się to tak szybko i nagle, że wy, Moi wyznawcy, po prostu znajdziecie się tam w mgnieniu oka. To dlatego musicie teraz rozpocząć przygotowanie waszych dusz, gdyż mogą tam wejść tylko czyste dusze.

Czas nagli. Moje dzieci, jest to jeden z ostatnich apeli do was, abyście zmienili wasze życie przed Ostrzeżeniem. Przygotowujcie się każdego dnia i ufajcie Mojemu Boskiemu Słowu, gdy teraz nakazuję wam wypełnienie Moich próśb o ratowanie dusz.

Era Pokoju nie jest teraz daleko, więc zachęcam was do przygotowania waszych rodzin tak, abyście mogli stać się Jednością w Moim Nowym Królestwie.

Wasz Boski Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.