Globalne grupy pod domeną antychrysta

Orędzie nr 213 z serii Ostrzeżenie

środa, 5 października 2011, godz. 21.00

Moja droga, ukochana Córko, cieszę się, że poświęcasz większą ilość godzin na Adorację do Mnie. To dobrze, gdyż Moje Łaski, dawane ci w tym szczególnym czasie, wzmocnią twoją wolę, aby jeszcze bardziej rozpowszechniać Moje Orędzia.

Teraz, gdy więcej Moich dzieci zdaje sobie sprawę z atmosfery panującej w świecie, która zarówno politycznie, jak i gospodarczo, zmieniła się w niezrozumiały dla nich sposób, wkrótce ujrzą one prawdę. Światowi przywódcy, o których mówię, a którzy przez tchórzostwo ukrywają się tam, gdzie nie możecie ich zobaczyć, potęgują swoje plany globalnej dominacji.

Budują armie, produkują broń i trujące substancje, a wszystko w jednym celu — aby zniszczyć Moje dzieci. Jeśli wnikliwi obserwatorzy publikują prawdę, potępiana jest ona stale jako teorie spiskowe. Musicie zrozumieć, że te grupy są tak silne, a wszystkie zjednoczone pod jednolitą fasadą powagi, że mogą manipulować prawdą i ukryć ją przed opinią publiczną.

Dzieci, przyjmijcie do wiadomości, że zła grupa podnosi się do walki przeciw Moim własnym wyznawcom i liderom w Kościele. Udało im się nawet przeniknąć od wewnątrz do Mojego Kościoła. Ich jad wypluwany jest nadal, jak strumień płynący i tryskający we wszystkich kierunkach. Istnieje plan, nie tylko aby was oszukać, ale też, aby przekonać was do ich sposobu myślenia. Na zewnątrz będą postrzegani jako oferujący światu ratunek pod postacią humanitarnych przedsięwzięć. Ich kreatywne rozwiązania, aby ułatwić wam życie, będą formą łączącą w jedno — wasze pieniądze, waszą żywność, wasze zdrowie, wasz majątek i waszą religię; wszystko pod jedną domeną — dziedziną władzy antychrysta.

Proszę, odrzućcie próby tych złych ludzi, aby was wciągnąć, Moje niewinne dzieci, do ich podłego planu. Oni chcą, abyście wy, poprzez wasze własne przyzwolenie, odrzucili Boga, Mojego Wszechmogącego Ojca. Jeśli tylko uzyskają nad wami kontrolę, będziecie zgubieni. Będą kontrolować to, co jecie, w jakich religijnych praktykach uczestniczycie oraz lekarstwa, które wam dostarczą.

Módlcie się, módlcie się do Boga Ojca, aby zatrzymać teraz ich podłe okrucieństwo i proście Go, aby uratował ich dusze podczas Ostrzeżenia. Niezależnie od tego, jak przebiegłe są ich plany, oni przede wszystkim potrzebują waszych modlitw. Są marionetkami w rękach szatana i w wielu przypadkach te słabe, zabłąkane dusze nie wiedzą, co czynią, ani na czyje rozkazy reagują.

Jeśli możecie, módlcie się codziennie Koronką do Mojego Bożego Miłosierdzia za te dusze, tak długo, jak tylko możecie. Pomóżcie Mi je uratować.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.