Załamanie waszego systemu bankowego sterowane było przez antychrysta

Orędzie nr 214 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 6 października 2011, godz. 22.45

Moja droga, najmilsza Córko, módlcie się mocno, gdyż antychryst gotowy jest do skoku ze swojej kryjówki, a będzie to skok na świat, aby pochłonąć Moje dzieci.

Jego przebiegły plan ukryty będzie za przystojną, uroczą i elokwentną fasadą, ale kiedy Moje dzieci spojrzą w jego oczy, ujrzą ciemność, gdyż on nie ma duszy. On — nie został stworzony ręką Boga Ojca.

Moje dzieci, módlcie się teraz, każdy z was, aby powstrzymać go od zniszczenia tych wszystkich, których kontroluje poprzez Jeden Światowy Porządek.

Modlitwa może złagodzić wiele z jego zamierzonych, obrzydliwych planów przeciwko ludzkości. Niestety, wielu da mu się zwieść. Nigdy wcześniej nie wzywałem Moich dzieci do aż tak intensywnej modlitwy, ale bez waszych modlitw, wzniecane przez niego intrygi doczekają się spełnienia — tak, jak przepowiedziano w Księdze Objawienia.

Jego obecność na ziemi odczuwalna jest na całym świecie, ale jego działania nie są widoczne. Jest jak skała, która po wrzuceniu do wody powoduje fale, które przemieszczać się mogą kilometrami. Chce was zniszczyć, ponieważ jesteście Moimi dziećmi.

Moje dzieci, które podążają za nim w coraz bardziej niewolniczy sposób, mają opaski na oczach. Tajemnica zbrodni popełnionych przez tych ludzi budzi ogromny smutek w niebie.

Dzieci, muszę prosić was o modlitwę do Świętego Michała Archanioła, aby skarcił szatana w tych burzliwych czasach. Antychryst porusza się szybko, a jego wpływ przyspiesza globalny spisek w celu ujednolicenia wszędzie waszej waluty.

Załamanie waszego systemu bankowego sterowane było celowo przez antychrysta tak, aby — kiedy wasze kraje potrzebują pomocy — on i jego podli sługusi mogli wystąpić dla ratowania waszych krajów.

Obudźcie się wszyscy i zobaczcie, co naprawdę dzieje się na waszych oczach. On czeka, żeby rzucić się na was, ale wasze modlitwy mogą złagodzić jego działania i zatrzymać go na jego torach. Jego brudne ręce czekają, aby złapać was w objęcia, z których trudno wam będzie się uwolnić.

Dzieci, pamiętajcie, że czas, który pozostał dla szatana na ziemi, jest krótki. Antychryst został wysłany, aby skraść dusze Mojemu Ojcu. Dusze te pochodzą od Mojego Ojca, Boga, Stwórcy wszystkich rzeczy. Obietnica wiecznego wszechświata dawana przez antychrysta jest nonsensem. Wiele dusz jest obecnie uwodzonych tą nową i złowieszczą doktryną. Widzę, jak wpadają w tę podstępną otchłań ciemności i płaczą gorzkimi łzami. Jeśli tylko dusze te podążą tą drogą oszustwa, stają się zanieczyszczone, a ich stosunek do innych, w tym ich rodzin, zmienia się, gdy serca ich ogarnia zimno.

Moc szatana jest silna, ale Bóg Ojciec wkroczy i ukarze jego zwolenników na ziemi jak najsurowiej. Ostrzeżenie jest ich ostatnią szansą, aby odwrócić się od antychrysta.

Módlcie się, aby Moje Światło przeniknęło każdą duszę podczas Ostrzeżenia tak, aby szczególnie dusze zagubione mogły zostać uratowane z tej strasznej ciemności.

Wasz ukochany Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.