Era dla wielu fałszywych proroków wysłanych przez szatana

Orędzie nr 217 z serii Ostrzeżenie

sobota, 8 października 2011, godz. 16.20

Moja droga, ukochana Córko, tak jak Moi prawdziwi wizjonerzy idą w świat, tak samo czynią fałszywi wizjonerzy. Poznacie ich przez staranne analizowanie ich przekazów dla świata, gdyż, gdzieś wewnątrz, będziecie mieć przekonanie, że Moje Nauki i Prawda zawarte w Najświętszej Biblii zostały sfałszowane. Tak subtelne są te przekłamania, że tylko ci z prawdziwą znajomością Pisma Świętego będą w stanie je dostrzec.

Uważajcie na każdą nienawiść, którą tacy wizjonerzy wywołują wśród swoich zwolenników, kiedy oni walczą, rozbijają i dzielą rodziny. Sekty, które pojawiają się na skutek pracy takich wizjonerów, będą teraz zalewały świat, aby spowodować zamieszanie i niepokój wśród wiernych.

Gdziekolwiek obecne jest Moje Święte Słowo, tam znajdziecie Miłość. Moje Orędzia rodzą Miłość i harmonię i będą w stanie poruszyć wasze dusze. Moje Przekazy będą zawsze mówić Prawdę i, chociaż czasami surowe i przerażające, dawane są one wam, Moje dzieci, z Miłości.

Fałszywi wizjonerzy przekazywać będą wiadomości, które nie są łatwe do odczytania i zrozumienia. Na pierwszy rzut oka emanować będą autorytetem i stwarzać wrażenie, że bazują na miłości. Nie będą jednak w stanie przynieść wam pokoju duszy. Tacy wizjonerzy, z których wielu nie pochodzi od Boga, najpierw uwodzą, potem kontrolują, aż w końcu wciągają was w łoże kłamstw i oszustw.

Szatan ze swoją armią będzie wpływał na takich fałszywych wizjonerów i jasnowidzów. Może nawet zaatakować prawdziwych wizjonerów, zachęcając ich w zamieszaniu do odejścia ode Mnie. Dzieci, wzywam was, miejcie się cały czas na baczności.

Odrzucajcie przekazy, które w jakikolwiek sposób sprzeczne są z Moimi Naukami, gdyż możecie mieć pewność, że są fałszywe.

Mówię dzisiaj do świata tylko poprzez wybraną ilość autentycznych proroków i wizjonerów. Jest ich mniej niż dwudziestu i mniej niż myślicie. Każdemu z nich nadano inną rolę, ale Mój Głos i Moje wskazówki będą miały znamię poufałości, którą możecie wykryć. W ich treści będzie zawarty cel; wszystkie z nich są przeznaczone, aby zachęcić was do działanie dla przygotowania waszych dusz.

Odrzućcie wszelkie akcje popierane przez tych, którzy sami siebie nazywają wizjonerami i jasnowidzami, a które wydają się dziwne lub które zachęcają ich zwolenników do podejmowania działań niemających związku u miłością do bliźniego.

Uważajcie teraz, gdyż jest to era Fałszywego proroka, który wkrótce da się poznać światu. Jest to także era dla wielu fałszywych proroków wysłanych przez oszusta w świat, aby spowodować zamieszanie i ciemność w duszach.

Wasz ukochany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.