Bóg Ojciec: Uważajcie teraz na Moje ostateczne wezwanie do ludzkości

Orędzie nr 218 z serii Ostrzeżenie

niedziela, 9 października 2011, godz. 15.30

Moja córko, powiedz światu o Miłości, którą mam dla wszystkich Moich Stworzeń na całym świecie. Poinformuj ich także, że teraz Ja będę kierował Największym Aktem Boskiej Interwencji, jaki niewidziany był na ziemi od czasu Zmartwychwstania Mojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Wszystko jest przygotowane do tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia, na który przyzwoliłem, aby pomóc uratować was wszystkich.

Moja Miłość dla was oznacza, że podczas gdy zamierzam zwalczać oszusta w jego wysiłkach zniszczenia ludzkości, dozwolę teraz na ostatni Akt Miłosierdzia dla waszego nawrócenia. Ten ostatni Akt waszej rehabilitacji w Moich Oczach oznacza, że człowiek po raz kolejny może dowiedzieć się Prawdy o Moim istnieniu.

Moje dzieci, proszę, pochylcie się teraz i błagajcie o Miłosierdzie dla waszych rodzin i bliskich. Jeśli nie są w stanie łaski, Ostrzeżenie będzie dla nich trudne. Musicie poinformować ich o potrzebie rozmyślania o Prawdzie.

Czas jest bliski. Ostrzeżenie jest prawie nad wami. Gdy nadejdzie, będziecie mieli czas na decyzję, którą drogę pragniecie wybrać. Drogę do Boskiego Światła lub drogę oszusta. Wybór będzie należał do was.

Po pewnym czasie, jeśli człowiek nie odwróci się od swych podłych zwyczajów, zniszczę te kraje, które oddają hołd oszustowi. Ludzie będą się chować, gdy Moja ręka spadnie z karą, ale nie będą mieli dokąd pójść.

Moja cierpliwość się kończy, gdy planuję teraz zjednoczenie wszystkich tych, którzy wierzą we Mnie, Stwórcę Wszystkich Rzeczy, i zabranie ich ze Mną do nowej Ery Pokoju. Ci, którzy wybiorą tę inną drogę, zostaną wrzuceni w ognie piekła.

Uważajcie teraz na to ostateczne wezwanie do ludzkości, gdyż jest to dla was czas, by zdecydować o waszej przyszłości. Módlcie się za tych ślepych na Moją Miłość, gdyż wielu z nich, gdy Prawda będzie im objawiona, jeszcze raz wyprze się Mnie i ode Mnie odwróci.

Wasz ukochany Stwórca

Bóg Ojciec

Najwyższy Król

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.