Orędzie dla Ameryki — obejmijcie swoich braci i siostry wszystkich wyznań

Orędzie nr 119 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 11 października 2011, godz. 15.30

Moja droga, ukochana Córko, pragnę przekazać narodowi amerykańskiemu Moje następujące przesłanie.

Wy, Moje drogie dzieci, bardzo cierpicie w tych czasach. Doświadczacie oczyszczenia, które jest niezbędne, aby uszlachetnić wasze dusze.

Wielkie grzechy w Ameryce, przez które znoszę udręki, są grzechami aborcji i niemoralności ciała. Wiele Moich dzieci zakażonych jest przez oszusta, który rządzi ukryty za zamkniętymi drzwiami finansowych i politycznych systemów. Tak wielu z was jest nieświadomych tego faktu. Apeluję teraz do was o modlitwę, niezbędną dla udaremnienia ich przebiegłych planów zniszczenia waszego kraju.

Modlitwy, Moje dzieci, pomogą złagodzić kary, które Mój Ojciec uwolni wobec świata za grzech aborcji. Módlcie się, módlcie się i zjednoczcie się, aby oddać hołd Mojemu Ojcu, gdyż poprzez połączenie ze sobą wszystkich wyznawców, którzy czczą Boga Ojca, Stwórcę świata, możecie pomóc waszemu krajowi.

Musicie modlić się o przebaczenie i ufać, że wasze modlitwy będą wysłuchane w zgodności z Boskim planem Mojego Ojca.

Obejmijcie waszych braci i siostry wszystkich wyznań, którzy wierzą w Boga Ojca, i módlcie się zjednoczeni, aby uzyskać przebaczenie za grzechy waszego kraju. Moje dzieci, tak ogromny jest wasz kraj, że ważne jest, abym mógł uratować jak najwięcej dusz, jak to tylko możliwe. Mogę to uczynić tylko poprzez nawrócenie, które nastąpi podczas Ostrzeżenia oraz poprzez wasze modlitwy i pobożność.

Zwróćcie się teraz do Mnie wszyscy. Nie dyskryminujcie innych religii, tylko po prostu zaufajcie Bogu Ojcu, a On odpowie na wasze modlitwy.

Wy, Moje drogie dzieci, jesteście zagubione. Pokazano wam tak wiele zamieszania i przedstawiono pokrętne prawdy o istnieniu Boga Ojca. Używacie religii jako fasady, by zniszczyć jadem jeszcze większych nieszczęśników niż wy sami. Nadszedł czas, aby zaakceptować Prawdę, że tylko poprzez miłość bliźniego możecie jako naród powrócić w ramiona waszego Stwórcy, Boga Ojca.

Kocham was z rozdzierającym współczuciem w całym Moim Jestestwie. Staram się was uratować, abyście mogli być zabrani do nowej i wspaniałej Ery Pokoju, która czeka na was na tej ziemi. Ażeby wejść do tego Nowego Raju, wasze dusze muszą być wolne od grzechu.

Módlcie się o łaski, aby prosić o przebaczenie za wasze własne grzechy i za grzechy popełnione przez wasze rządy.

Pozostawiam was w pokoju i miłości.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.