Dziewica Maryja: Zostaniesz poddana ogromnej kontroli i atakowi

Orędzie nr 220 z serii Ostrzeżenie

środa, 12 października 2011, godz. 14.22

Moje dziecko, jest to czas, gdy przez pracę dla Mojego Syna poddana zostaniesz ogromnej kontroli i atakowi. Musisz zawsze wypełniać życzenia Mojego Syna i być mu posłuszna w każdej chwili. Nigdy nie broń Jego Najświętszego Słowa, gdyż On nie życzy sobie, abyś ty to robiła. Nie odpowiadaj i nie zajmuj się tymi, którzy kwestionują lub źle interpretują Jego Słowo, co może powodować dyskusje i wątpliwości.

Poddana zostaniesz teraz atakowi oszusta, ale musisz modlić się o Moją opiekę i nigdy nie ulegać takim szyderstwom. On, oszust, działa za pośrednictwem innych osób, aby cię skrzywdzić i, jeśli miałabyś mu na to pozwolić, zaangażuje cię i da mu to moc, której chce.

Moje dziecko, trwaj mocno w takich przypadkach i zwracaj się do Mnie. Będę cię zawsze okrywała Moim Najświętszym Płaszczem, aby cię przed nim zabezpieczyć, i wszystko będzie dobrze.

Pozostań odważna i przyjmij to jako dar od Najwyższego Boga, bo bez takiej siły nie mogłabyś efektywnie wykonywać tej pracy. Zawsze pamiętaj, że w pracy tej nie jesteś sama, ponieważ wszyscy Święci wstawiają się za tobą i dany ci będzie każdy rodzaj Boskiej Opieki.

Zachowuj nadal swoje posłuszeństwo Mojemu Synowi i spróbuj być, i bądź radosna, akceptując cierpienie, pozwalające Mu na ratowanie dusz. Musisz kontynuować codzienne odmawianie Świętego Różańca i modlić się ze Mną tak, aby dusze mogły być uratowane.

Błogosławię cię, Moje dziecko. Niebo raduje się tą Najświętszą pracą w Imieniu Mojego drogiego, umiłowanego Syna, który kocha wszystkich ludzi, ale płacze z żalu za tymi duszami, które odrzucą Jego Rękę Miłosierdzia po Ostrzeżeniu.

Wasza ukochana Matka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.