Nigdy Mnie nie broń, gdy jest to niepotrzebne

Orędzie nr 221 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 13 października 2011, godz. 00.10

Moja droga, ukochana Córko, muszę poinformować cię o konieczności powstrzymania się od obrony Mojego Najświętszego Słowa.

Ci, którzy wątpią w Moje Słowo, muszą modlić się do Mnie o przewodnictwo. Polecam ci teraz, abyś nigdy nie próbowała interpretować przekazów z Moich Boskich Ust.

Powiedziałem ci to wiele razy i nie zostało dane ci upoważnienie, abyś to robiła. Przyjmuj za to Moje Orędzia takimi, jakimi są. Nie powątpiewaj w nie. Nie staraj się ich analizować, gdyż człowiek tak niewiele wie o boskich planach lub terminach. Człowiek nie wie też nic na temat antychrysta, choć tak mu się wydaje. Sprawy o takim znaczeniu pozostają znane tylko Mojemu ukochanemu Ojcu.

Proszę, abyś Mnie nigdy nie broniła, gdy jest to niepotrzebne. Wola Mojego Ojca przekazywania ludzkości przez ciebie i innych proroków jest wszystkim, co powinno mieć znaczenie. Jak już wcześniej powiedziałem, ty jesteś pisarzem. Ja Jestem Autorem. Ty jesteś instrumentem. Ja Jestem Mistrzem.

W każdej chwili oczekiwane jest od ciebie posłuszeństwo wobec Mnie. Czynienie tego, co mówię, jest proste. Twoja praca będzie łatwiejsza, jeżeli powstrzymasz się od udziału w intelektualnej religijnej debacie, dotyczącej spraw biblijnych, o których nic nie wiesz.

Pamiętaj o znaczeniu pokory, Moja córko. Pozostań jak dziecko, cały czas małe w Moich Oczach, a odnajdziesz pokój. Podczas tej pracy zostaną zesłane na ciebie próby. Spodziewaj się ich. Nie odrzucaj ich. Twój dar wolnej woli dla Mnie został zaakceptowany, ale musisz nauczyć się znaczenia rezygnacji z odrzucania cierpienia, ponieważ jest to ważne dla ratowania dusz.

Kocham Cię, Moja córko, ale czuję potrzebę przypomnienia ci Moich jasnych wskazówek. Ja nie potrzebuję, aby Mnie broniono. Słowa dawane wam są nieskażone i nie są sprzeczne z Prawdą dawaną ludzkości od początku czasu. Wiele wersji Prawdy zawartej w Biblii zostało pokrętnie dorobionych, aby je dopasować do własnych potrzeb człowieka. Ja Jestem Prawdą. Ja Jestem Chlebem Życia. Beze Mnie życia nie ma.

Idź naprzód z pełniejszym zrozumieniem, co jest od Ciebie oczekiwane. Jesteś chroniona przez cały czas. Dziękuję ci, Moja córko, za siłę, którą wykazujesz obecnie, ale pozwalaj Mi prowadzić się w każdej chwili. Podróż ta będzie w ten sposób łatwiejsza.

Twój ukochany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.