Bóg Ojciec: Przygotujcie świat na przybycie Mojego Ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa

Orędzie nr 225 z serii Ostrzeżenie

środa, 19 października 2011, godz. 14.00

Moja córko, przygotujcie świat na przybycie Mojego Ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, gdyż On przychodzi, jak przepowiedziane, aby po raz kolejny ocalić ludzkość.

Jego przybycie zwiastowane będzie w Niebie głosem trąb i chórami aniołów, które śpiewać będą w chwale, ogłaszając to Wielkie Wydarzenie.

Mój Wielki Dar dla ludzkości okazany jest w Osobie Mojego Umiłowanego Syna, który zostanie wysłany, aby uratować was jeszcze przed Dniem Sądu Ostatecznego.

Przygotujcie wasze dusze, bo gdy wasze grzechy zostaną wam objawione, nakażę upaść wam w pokorze do stóp Mojego Syna i błagać o miłosierdzie. Musicie poprosić Go, aby wam przebaczył i musicie zaakceptować karę wymaganą dla oczyszczenia waszych dusz.

Jego Miłosierdzie jest tak wielkie, że nie ma takiego grzechu, nieważne jak ciężkiego, aby nie mógł być odpuszczony, jeśli okazana będzie prawdziwa skrucha. Od wszystkich was wymagana jest pokora, abyście byli godni wejścia do nowej Chwalebnej Ery Pokoju na ziemi, której czas jest bardzo blisko. Tylko te dusze, które naprawdę żałują i okazują prawdziwe oddanie Mojemu Ukochanemu Synowi, będą w stanie wejść przez jej bramy, gdyż musicie być wolni od grzechu, aby wejść do tego wspaniałego Nowego Raju na ziemi.

Moje drogie, ukochane dzieci, przygotowałem ten Raj z wielką Miłością dla każdego z was. Jest to dziedzictwo, na które oczekiwaliście. W taki sposób Prezent Ziemi został pierwotnie podarowany Adamowi i Ewie.

Każdy człowiek, który odrzuca ten Raj na ziemi, gdzie zło nie będzie istnieć w żadnej formie, odwraca się od Zbawienia.

Jest to wasza Ostatnia Szansa, aby uwolnić wasze dusze z uścisku szatana i złego wpływu, który ma on na wasze życie.

Przyjmijcie ten cudowny Dar Wielkiego Miłosierdzia. Przez ten Dar oferowana jest wam szansa prawdziwego Ocalenia i wspaniały Raj, którego prawdopodobnie nie możecie sobie nawet wyobrazić.

Ci słabi grzesznicy, którzy odrzucają Ofertę Przebaczenia Mojego Syna, otrzymają więcej czasu, aby powrócić do swej wiary. Jednakże nie będą mieli zbyt wiele czasu, gdyż Moja cierpliwość jest na wyczerpaniu.

Oczekujcie teraz powrotu Mojego Syna, aby jeszcze raz uratował was od grzechu i doprowadził was do wiecznego Zbawienia.

Bóg Ojciec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.