Śmierć Mojego syna Muammara Gaddafi

Orędzie nr 226 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 20 października 2011, godz. 15.15

Moja droga, ukochana Córko, wszelkie pozostające wątpliwości, które może czasami mieliście w związku z Moim Najświętszym Słowem, będą się teraz zmniejszały.

Ujawniam proroctwa, aby udowodnić światu, że to Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel całej ludzkości, przekazuję je teraz do Moich dzieci na całym świecie.

Moim zamiarem nie jest wywoływanie sensacji, ale zapewnienie, aby nikt nie został wykluczony z wysłuchania Mojego najbardziej naglącego apelu do świata.

Śmierć Mojego syna Muammara Gaddafi, za którego duszę ty i bliskie ci osoby modliły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jest jednym z pierwszych proroctw, które udowodnią światu autentyczność tych przekazów. Jest to Mój znak dla ciebie, Moja córko, abyś pozbyła się wątpliwości, utrzymujących się w twoim umyśle.

Ty, Moja Córko, chociaż tak wiele z tego ciebie przytłacza, zostałaś wybrana dla przygotowania ludzkości do Mojej nowej Ery Pokoju. Jest to okres, który nastąpi w jakiś czas po Ostrzeżeniu.

Idź i przygotuj się na następną część twojej Świętej Misji — ratowanie dusz po Ostrzeżeniu. Dane ci zostały łaski, abyś była silna. Moje dzieci na całym świecie nareszcie słuchają Mojego wołania o nawrócenie.

Ci, co ranią Mnie najbardziej              

Nigdy nie okazuj strachu w tej pracy, gdyż nie masz się czego obawiać. Nigdy nie wahaj się i nie pozwalaj, aby niepowodzenia lub słowne zaczepki spowolniły twoją pracę dla Mnie. Moja córko, jestem zawsze przy tobie. Pamiętaj o tym. W przypadku, gdy jesteś atakowana za Moje Święte Słowo, zachowuj milczenie. Moje Święte Słowo zawsze będzie atakowane. Ci, którzy zranili Mnie najbardziej, są to dusze wyświęconych, którzy przez strach i ostrożność są niestety pierwszymi, którzy obrażają Mnie za te przekazy. Szatan wie, że to Moi wybrani i pobożni wyznawcy, kiedy odwracają się ode Mnie, są tymi, którzy ranią Mnie najbardziej.

Moja Córko, zaczynasz teraz odczuwać fizyczny ból Mojego cierpienia, ale gotowa jesteś teraz zaakceptować to w Jedności ze Mną. Próby te nie potrwają długo, ale przez cały czas ich trwania poczujesz dokładnie tę Mękę, którą Ja czuję, kiedy jestem świadkiem grzechu. Jak powiedziałem ci wcześniej, jest to Darem, który otrzymało bardzo mało wybranych dusz. Czasami obawiacie się tego, ale musicie zrozumieć, że wasze cierpienie nie tylko przyniesie was blisko Mojego Najświętszego Serca, ale uratuje miliony dusz podczas Ostrzeżenia.

Cierpienie to, w miarę zbliżania się Ostrzeżenia, stawać się będzie bardziej intensywne. Znoście je w milczeniu. W ten sposób możecie Mi pomóc uratować cenne dusze, które inaczej byłyby porwane przez oszusta.

Powiedz Moim dzieciom, że cieszę się okazywaną przez nich silną wiarą. Powiedz im, że są coraz bliżej Mojego Najświętszego Serca. Powiedz im, że błogosławię je teraz i obdarzam Wielkim Błogosławieństwem, aby dać im siłę, której będą potrzebowały, podążając za Moimi wskazówkami z tych świętych przekazów. Będą potrzebowały siły, ponieważ nie będzie łatwo dla Moich dzieci pojąć ogromu zmian, które teraz rozwijać się będą w waszym świecie.

Módlcie się i połączcie w Jedność. Patrzcie razem na Niebo tak, jak małe dzieci, z prostą ufnością w Boga Ojca. Poproście Go w Moje Święte Imię, aby zjednoczył was w Swoją chwalebną Armię, dla zwycięstwa Wiecznego Zbawienia.

Błogosławię was, Moje dzieci, z całej Mojej Boskiej Miłości.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.