Moje przyjście nastąpi szybciej, niż sądzicie

Orędzie nr 229 z serii Ostrzeżenie

poniedziałek, 24 października 2011, godz. 19.09

Moja droga, ukochana Córko, nie dopuszczaj, abyś zamartwiała się z powodu tych, którzy nadal kwestionują i osądzają Moje Najświętsze Słowo. Ignoruj takie przesłuchania. Zachowuj milczenie. Módl się za nich i idź dalej, gdyż nie pozostało już wiele czasu.

Wzywam was wszystkich, drogie dzieci, usiądźcie spokojnie i módlcie się do Mnie o Miłosierdzie. Proszę, nie popadajcie w panikę, ponieważ przyjdę, aby was tylko ratować, a nie sądzić. Czyż nie wiecie o tym? Nie macie się czego obawiać, po prostu zaufajcie Mi całkowicie.

Moje przyjście nastąpi szybciej, niż sądzicie, więc proszę, przygotujcie wasze dusze. Módlcie się za wszystkie te dusze, które mogą się Mnie wyrzec lub odrzucić Mój Dar Bożego Miłosierdzia. Wy, Moje drogocenne dusze, przynosicie Mi takie pocieszenie oraz łagodzicie udrękę i cierpienia, które znoszę, gdy w waszym świecie widzę wszędzie nienawiść.

Zbliżcie się do Mnie, dzieci, i pozwólcie Mi was objąć, aby dodać wam siły i zaufania, których potrzebujecie, aby Mnie powitać. Wy, Moja specjalna armio, jesteście zjednoczeni ze Mną i, czy zdajecie sobie z tego sprawę, czy nie, jesteście prowadzeni przez Ducha Świętego do walki o ratowanie dusz.

Siedźcie spokojnie, Moje małe dzieci, i pamiętajcie, że jestem z wami przez cały czas. Cieszcie się i oczekujcie na Moje przyjście, kiedy wyleję wszędzie Moje łaski dla osłonięcia wszystkich Moich umiłowanych wyznawców.

Nieważne jest, gdzie żyjecie, nieważne, z jakiej jesteście części świata — jesteście Moi. Kocham was. Patrzcie z otwartym sercem i zaufaniem, ponieważ zbliżamy się do Ostrzeżenia.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.