Bóg Ojciec — Musicie odrzucić ciemność i przyjąć Światło

Bóg Ojciec — Musicie odrzucić ciemność i przyjąć Światło

Orędzie nr 230 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 25 października 2011, godz. 15.30

Moja ukochana Córko, powiedz światu, że wszystkie Moje dzieci obejmuję Moimi ramionami. Wszystko będzie dobrze. Wszystko musi być teraz pozostawione w Moich Świętych rękach, ponieważ tak zostało zaplanowane.

Nakazuję, żeby Mój Syn po raz kolejny posłany był na świat, aby uratować człowieka od spustoszeń, spowodowanych grzechem. To jest Mój Boski Akt Sprawiedliwości dla was, Moje drogie dzieci, abym mógł odnowić Moje Królestwo na ziemi.

Strach nie pochodzi ode Mnie. Strach przychodzi z ciemności. Jeśli obawiacie się Mnie, wiedzcie, że jest to ciemność, okrywająca wasze dusze, a nie Moja Boska wielkość.

Aby należeć do Mojego Królestwa, musicie odrzucić ciemność i przyjąć Światło. Tym samym Światłem obdarowani będziecie obecnie przez Boski Akt Miłosierdzia Mojego Syna.

Moja Miłość dla was wszystkich, dzieci, jest tak wielka, że użyję całej Mojej Mocy, aby wszędzie ratować dusze. Moja ręka sprawiedliwości spadnie na dusze, które Mnie odrzucają, ale dopiero, gdy wyczerpane zostaną wszelkie starania, aby wszędzie zjednoczyć wszystkie Moje dzieci.

Królestwo Mojej Wielkiej Chwały zostanie wkrótce objawione światu. Nikt z was, dzieci, nie będzie chciał odrzucić Mojego Chwalebnego Królestwa, które zapanuje na ziemi w Nowej Erze pokoju.

Módlcie się za tych, którym trudno będzie przyjąć Prawdę.

Bóg Ojciec Wszechmogący

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.