Moi wysłannicy są teraz z wami, aby przygotować wasze dusze

Orędzie nr 239 z serii Ostrzeżenie

czwartek, 3 listopada 2011, godz. 21.00

Moja umiłowana Córko, przepowiedziane proroctwa zaczynają być znane i doświadczane na całym świecie tak, że nikt nie będzie mógł ich zignorować.

Tak wiele z Moich dzieci jest nieświadomych treści zawartych w Księdze Mojego Ojca, Najświętszej Biblii. Mało uwagi poświęca się Księdze Jana, gdzie wszystkim na świecie podane zostały szczegóły końca czasów. Czas ten nadszedł teraz. Przygotowujcie się wszyscy.

Prawda zawarta w Księdze Objawienia jest właśnie tym — Prawdą. Czy potraficie rozpoznawać znaki? Zamieszanie na świecie nadal będzie eskalować w ostrym tempie. Waszemu systemowi walutowemu zagraża globalna grupa, która chce nie tylko waszych pieniędzy, ale która chce ukraść wasze dusze.

Nikczemność człowieka jest oczywista, ale jej znaczna część pozostaje w ukryciu. Moi wysłannicy są teraz z wami, dzieci, aby pomóc przygotować wasze dusze. Bez względu na to, czy rozpoznacie, kto do nich należy, czy też nie, Duch Święty, który panuje w ich duszach, będzie rozprzestrzeniać nawrócenie.

Ci, którzy potępiają Moje próby komunikowania się z wami, już wkrótce zrozumieją Prawdę. Wówczas Moje dzieci zjednoczą się przeciwko tym nikczemnym siłom, prowadzonym przez szatana. One nie wygrają. Ręką Mojego Przedwiecznego Ojca postawione im są wszelkie możliwe przeszkody. Jego Miłosierdzie jest tak wielkie, że użyje Swej Mocy, aby obronić Swoich dzieci, i zniszczy tych, którzy upierają się, aby podążać drogą oszusta.

Niezależnie od waszych zróżnicowanych punktów widzenia co do tego, czy teraz to Ja rozmawiam z wami, czy też nie Ja, potem nie będzie to miało znaczenia. To wasza wiara we Mnie i Mojego umiłowanego Ojca, Najwyższego Boga, jest tym, co ostatecznie będzie się liczyć.

Dzieci, najpilniejsza jest modlitwa, gdziekolwiek jesteście, niezależnie od waszej religii, niezależnie od waszych poglądów. Połączcie się i wspólnie módlcie się do Ducha Świętego o oświecenie w tym czasie. Szatan próbuje odwrócić was ode Mnie, waszego ukochanego Zbawiciela. Nie słuchajcie wątpliwości i strachu, który on umieszcza w waszych sercach. On użyje kłamstw, by przeszkodzić Mi w napełnieniu waszych dusz Moim Boskim Światłem.

Dzieci, Moja miłość do was jest tak silna, że bez względu na to, jak Mnie ignorujecie lub odwracacie się ode Mnie, nadal będę was wołał. Uczynię to przez moc Ducha Świętego. Musicie modlić się o ten Dar, mówiąc:

O Jezu, okryj mnie Swoją Drogocenną Krwią i napełnij mnie Duchem Świętym, abym mógł rozpoznać, czy te słowa pochodzą od Ciebie. Uczyń mnie pokornym w duchu. Przyjmij miłosiernie moje błaganie i otwórz moje serce na Prawdę.

Odpowiem najbardziej zatwardziałym duszom, kiedy będą odmawiać tą modlitwę.

Dajcie Mi szansę przyprowadzenia was do Mnie tak, abym mógł zjednoczyć jak najwięcej Moich dzieci przed Wielkim Ostrzeżeniem.

Pamiętajcie, Moja miłość do was nie zgaśnie nigdy — nieważne, jak bardzo puszczacie mimo uszu Moje naglące apele o Jedność.

Wasz Ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.