Najświętsza Maria Panna: Módlcie się za Papieża Benedykta

Orędzie nr 251 z serii Ostrzeżenie

środa, 16 listopada 2011, godz. 08.00

Moje dziecko, będą zacięte walki, ponieważ rozpoczyna się bitwa o dusze. Módlcie się za wszystkie te słabe dusze, które potrzebują ochrony Miłosierdzia Mojego Syna.

Zły zrobi wszystko, co w jego mocy, aby dzieci zrezygnowały z Ręki Miłosierdzia Mojego Syna.

Tak wiele Moich biednych, zagubionych dusz nie ma pojęcia o batalii, która się już rozpoczęła i która jest prowadzona przez złego. Jego dni są teraz policzone, Moje dziecko, ale musicie zrobić wszystko, co możecie, aby pomóc Mojemu drogiemu Synowi uratować tych ludzi, zanim nie będzie za późno.

Ty, Moje dziecko, musisz w dalszym ciągu prosić Mnie o ochronę, ponieważ stajesz się teraz prawdziwym cierniem w boku złego. Miej się w każdej chwili na baczności. Ważna jest modlitwa. I musisz prosić innych o modlitwę za ciebie.

Módlcie się za Papieża Benedykta szczególnie teraz, gdyż on również jest atakowany. Nigdy nie powątpiewaj w sens swojej pracy dla Mojego Syna, gdyż ty, Moje dziecko, musisz wytrwać do samego końca, aby wypełnić proroctwa zapowiadane tak dawno temu.

Pamiętaj, że zawsze okrywam cię Moim świętym płaszczem.

Wasza Niebieska Matka

Królowa Róż

(Uwaga: przekaz ten odebrany został po pełnym ukazaniu się Matki Bożej, trwającym 20 minut, podczas którego Matka Boża robiła wrażenie bardzo smutnej.)
Maria Miłosierdzia Bożego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.