Najświętsza Maria Panna: Mój Dar, aby pokonać i zniszczyć węża

Orędzie nr 264 z serii Ostrzeżenie

wtorek, 29 listopada 2011, godz. 21.00

Moje dziecko, powiedz wszystkim wyznawcom Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, że cały czas muszą szukać Mojej ochrony. Dni szatana szybko dobiegają końca i wiele dzieci narażonych jest na jego pokusy.

Prosząc Mnie o ochronę i Moje specjalne łaski, zyskujecie pewność, że szatan nie skrzywdzi Moich dzieci ani nie oddali ich od Mojego Syna.

Dzisiaj każdy jest celem szatana, bo obchodzi on każdy kąt, dążąc wszędzie do upadku dusz. Jego ataki są najbardziej bezwzględne, kiedy jesteście pobożnymi wyznawcami Boga i jeśli macie silną wiarę. Jego nienawiść do takich dusz spowoduje u nich ból i zamieszanie.

On, oszust, ma tylko jeden cel, a jest nim uwieść wszystkie dusze, aby poszły za nim, tak żeby mógł zniszczyć ich szanse na wieczne zbawienie.

Módlcie się w każdej chwili, którą możecie na to poświęcić, o Moją ochroną przeciwko złemu. Przez Mojego Niebieskiego Ojca przyznany Mi został wielki Dar, aby pokonać i zniszczyć węża.

Kiedy zwracacie się do Mnie o ratunek, zawsze pomogę wam zawrócić do Mojego Syna po pocieszenie, którego tak rozpaczliwie szukacie i które ukoi waszą duszę.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się i odmawiajcie mój Święty Różaniec, gdyż jest to najpotężniejsza broń, aby trzymać szatana od siebie z daleka, nie dopuszczając do zrujnowania własnego życia.

Dziękuję, Moje dziecko, że odpowiedziałaś na Moje wezwanie, gdyż musiałam przypomnieć ci o tym, jak pilne jest poszukiwanie Mojej pomocy, ponieważ na tym etapie misji poddana jesteś ostremu atakowi.

Idź w pokoju.

Twoja Niebieska Matka

Maryja, Królowa Nieba

Krucjata Modlitwy (10) — Nieść płomień Twojej miłości

Pomóż nam, drogi Jezu,

by bez lęku powstać w Twoje Imię,
abyśmy mogli nieść płomień Twojej miłości
do wszystkich narodów.

Daj nam, Twoim dzieciom,
siłę do stawienia czoła zniewagom,
z którymi będziemy mieli do czynienia,
przebywając pośród tych wszystkich,
którzy nie są prawdziwymi

wyznawcami Twojego miłosierdzia.

Amen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.