Ocalę was od okropności waszego świata

Orędzie nr 265 z serii Ostrzeżenie

środa, 30 listopada 2011, godz. 15.30

Moja droga, ukochana Córko, ci, którzy tak bardzo pragną udowodnić swoją miłość do Mnie, bardzo często odczuwają rozpacz w swoich duszach, odnosząc wrażenie, że brakuje im Mojej miłości. Może to być tak nieoczekiwane, że może pozostawić duszę w takim stanie opuszczenia, iż czuje się ona tak, jakby nigdy nie miała dojść do siebie po tym, jak odczuła swoją bezradność i niedostatek wiary.

Nie obawiajcie się, dzieci. Opuszczenie jest czymś, czego będziecie doznawać, gdy znajdziecie się blisko Mnie. Będąc na ziemi, i Ja czułem takie samo opuszczenie przez Mojego ukochanego Ojca. Czułem się zagubiony i samotny, gdy wiele razy próbowałem się z Nim skomunikować. Jest to trudna próba, którą będziecie znosić, jeżeli jesteście prawdziwie wierzącymi w Boga. Metodą szatana jest odciąganie was ode Mnie, dające mu po pewnym czasie nadzieję, że zrezygnujecie z poszukiwania Mnie i powrócicie do światowych zwyczajów, które was zachwycą, choć pozostawią niedosyt.

Czy nie wiecie, że modlitwa zapobiegnie temu, aby tak się stało? Czy nie zdajecie sobie sprawy, że pozwalam na to dla waszego własnego dobra, jako część waszego ćwiczenia dla uzyskania siły duchowej, która jest osiągalna tylko przez doświadczenie takiego  opuszczenia?

Metody Mojego Ojca są dla was, dzieci, trudne do zrozumienia. Po prostu zaufajcie Mi, waszemu Jezusowi, i wezwijcie Mnie, abym dał wam łaski, których potrzebujecie, aby wraz ze Mną walczyć o ocalenie waszych braci i sióstr. Oni muszą zostać uratowani od stania się ofiarami nikczemnych planów, dyktowanych waszemu światu przez siły, dążące do tego, aby was kontrolować właśnie poprzez waszą zależność od rzeczy, których potrzebujecie, aby przeżyć.

Pamiętajcie dzieci, Ja Jestem tak blisko wszystkich Moich wyznawców, że gdy odbędzie się Ostrzeżenie, Moja armia wyruszy natychmiast, aby stać się potężnym przeciwnikiem szatana.

Dzieci, nigdy nie wolno wam tracić nadziei. Ocalę was od okropności waszego świata, który znalazł się w całkowitym chaosie, spowodowanym przez brak wiary w Mojego Przedwiecznego Ojca.

Wszystko to się zmieni, gdy świat stanie się świadkiem dowodu, którego potrzebuje dla zaakceptowania Istnienia Boga Ojca.

Wasz Jezus

Zbawiciel ludzkości

Krucjata Modlitwy (11) — Powstrzymanie nienawiści wobec wizjonerów

O Najświętsze Serce Jezusa,
proszę, powstrzymaj nienawiść i zazdrość,
które wzbierają w tych czasach

wśród Twoich wyznawców
przeciwko Twoim

prawdziwym wizjonerom.

Modlę się, abyś wysłuchał mojej modlitwy
i dał wizjonerom siłę,

której potrzebują do głoszenia

Twojego Najświętszego Słowa
niewierzącemu światu.

Amen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.