Moje dzieci zostały obnażone w tym roku oczyszczenia

Orędzie nr 284 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 15 grudzień 2011, godz.20.55

Moja najdroższa córko, rok oczyszczenia jest prawie na ukończeniu i w rezultacie Moje dzieci na całym świecie są teraz przygotowane do Ostrzeżenia.

Wiele Moich dzieci strasznie cierpiało w 2011 roku. Wojny, przemoc, morderstwa i nienawiść, z których wszystkie były dziełem armii szatana, okaleczyły i uśmierciły te Moje drogie dusze. Te podłe moce cierpieć będą straszną karę, jeśli nie okażą skruchy po Ostrzeżeniu.

Wiele Moich dzieci zostało ogołoconych z materialnego komfortu i cierpiały biedę, jakiej nigdy wcześniej nie musiały znosić.

Doświadczenia te zostały wykreowane i zadane ludzkości przez szatana, ale były dozwolone przeze Mnie w celu oczyszczenia dusz. Myślisz może Moja córko, że to okrutne, ale było to konieczne dla przygotowania ludzkości i wprowadzenia pokory do dusz.

Teraz, gdy są bardziej czyste w Moich oczach, ich serca zostały otwarte, aby zaakceptować Prawdę ich wiecznego życia. Oznacza to, że mniej ich będzie cierpieć podczas Ostrzeżenia, ponieważ poddane zostały tym prześladowaniom.

Moje dzieci są teraz gotowe do przyjęcia Mojego Daru Miłosierdzia. Czas dla świata już prawie nadszedł. Bądźcie cierpliwi, Moja córko. Nigdy nie oczekujcie ode Mnie, że podam światu datę, gdyż jak już wcześniej wiele razy mówiłem, nie jest to przeznaczone dla waszej wiedzy.

Zaufajcie Mi całkowicie, a zapanuje w was pokój.

Przyniosę Mój Dar Ostrzeżenia, gdy nadejdzie właściwy moment i kiedy Moje dzieci będą się tego najmniej spodziewały.

Wasz ukochany Jezus
Odkupiciel ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.