Najświętsza Maria Panna: „Prorok Czasów Ostatecznych prowadzony przez Niebiosa”

Orędzie nr 285 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano piątek, 16 grudzień 2011, godz.22.35

Moje dziecko, przychodzę do ciebie, aby przynieść ci pociechę serca. Ty, Moje silne dziecko, będziesz w stanie znosić od teraz cierpienie w takim stopniu, że będziesz witać je z zadowoleniem, a przez to udowodnisz swoją wytrzymałość podczas zmagań, by głosić światu Słowo Mojego drogiego Syna Jezusa Chrystusa.

Ty, Moje dziecko, jesteś wewnętrznie rozdarta. Każdy dzień przynosi w tej pracy więcej nowych wyzwań, z których wiele jest trudnych.

Teraz jest moment, aby podnieść swą przyłbicę bez żadnego strachu. Idź niepowstrzymanie i walcz dla Syna, aby zapewnić, że Jego Święte Słowo będzie szybko słyszane na całym świecie. Tak szybko jak to możliwe. Nie zwlekaj. Nie dopuść do rozproszenia uwagi.

Kocham cię Moje dziecko. Jesteś w pełni chroniona przed krzywdą. Czy nie zauważyłaś, jak mało dotyka cię teraz, gdy przez tą pracę jesteś atakowana przez innych? Jest to łaska ochronnej zbroi.

Stocz bitwę przeciw szatanowi z twoją armią wojowników i pomóż uratować całą ludzkość.

Jesteś prawdziwym prorokiem Czasów Ostatecznych prowadzonym przez Niebiosa, aby pomóc w nawróceniu świata. Pomoc zostanie wysłana szybko. Przygotujcie się. Radujcie się, gdyż jest to Wspaniały Dar.

Byłaś prowadzona przy każdym kroku, który stawiałaś, więc po prostu zaufaj Jezusowi i zawsze bądź posłuszna Mojemu Niebieskiemu Ojcu.

Być dzielna, odważna i maszeruj bez strachu w swojej duszy.

Wasza Niebieska Matka
Królowa Aniołów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.