Bóg Ojciec: Dwa miliardy dusz nawróci się, jako rezultat tych orędzi

Orędzie nr 303 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 3 styczeń 2012, godz.15.30

Moja córko, podarunek dzisiejszego widzenia, gdzie ujawniłem ci Oblicze Mojego Syna i Moje, twojego ukochanego Niebieskiego Ojca, jest niezwykły.

Zostałaś pobłogosławiona otrzymując ten nadzwyczajny dar z Niebios. Było to niezbędne, aby cię wzmocnić. Twoje cierpienie złagodnieje teraz i staniesz się o wiele silniejsza niż wcześniej.

Nie obawiaj się nigdy tej pracy, gdyż musisz wiedzieć, że wszelka władza na ziemi jest w Moich Niebieskich rękach. Nikt nie ma władzy nad Ojcem. Nawet oszust nie może ingerować lub zmieniać Mojego Niebieskiego Planu wobec ludzkości.

Niebo raduje się z powodu nawróceń, które wynikły z tych Moich przekazów dla świata. Ponad dwa miliardy dusz nawróci się teraz, jako bezpośredni rezultat tych Boskich orędzi.

Nikt nie zatrzyma tej pracy. Mogą próbować, ale będzie to bezcelowe.

Moja Boska ochrona zabezpiecza wszystkie dusze, które głoszą Prawdę wiecznego Zbawienia.

Dzieci, nie poddawajcie się nigdy, bez względu na to, jak ciężkie staje się wasze cierpienie. Nigdy nie zapominajcie, że cierpienie zbliża was do Mojego Niebieskiego Królestwa.

Wy, Moje dzieci, będziecie się wkrótce radować, gdy poczujecie łaski wylewane na was przez Mojego Syna.

Pozostańcie czujni. Módlcie się za wszystkie dusze i nigdy nie wątpcie ani przez minutę, że to Jestem Ja, wasz Przedwieczny Ojciec, który przynosi wam pokój umysłu, ciała i duszy poprzez te orędzia.

Traktujcie te przekazy jako święte. Są one i zawsze będą zgodne z Moim Słowem dawanym człowiekowi od zarania czasu. Rozpalą płomień waszych dusz w sposób, który trudno wam będzie zignorować.

Pozwólcie Mojemu Duchowi dotrzeć do was i uspokoić. Tylko wtedy mogę dotknąć waszych dusz tak, że Iskra Rozpoznania rozpłomieni wasze serca.

Wołam was, abyście przybiegli do Mnie, tak abym mógł objąć was w ten jedyny sposób, jak tylko Ojciec potrafi.

Pozwólcie Mi zaofiarować wam Moją ochronę i łaski czyniące was wystarczająco silnymi, aby walczyć w Mojej Armii przeciwko złu w waszym świecie.

Moja Armia doprowadzi do pokoju, którego pragniecie i miłości, której potrzebujecie, aby ugasić wasze pragnienie.

Idźcie w pokoju dzieci wiedząc, że w tych przekazach, które zatwierdziłem dla całego świata, zawarta jest Prawda.

Jeśli będziecie czystego i pokornego serca, rozpoznacie Moją Miłość. Stańcie się mali jak dziecko w Moich oczach. Tylko wtedy podniosę was jak anioły do Mojej hierarchii, gdy nadejdzie właściwy czas.

Idźcie w pokoju. Oprzyjcie wasze znużone głowy na Moim ramieniu, a Ja przyniosę wam pociechę i ukojenie, których pragniecie.

Kocham was dzieci. Każdego z was.

Raduję się, bo gdy nadejdzie dzień ponownego zjednoczenia naszej Świętej Rodziny, całe Niebiosa śpiewać będą na wieczną cześć i chwałę.

Bóg Ojciec