Największa okropność od czasu Holokaustu knuta jest przeciwko Żydom

Orędzie nr 311 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 11 styczeń 2012, godz.15.00

Moja droga, ukochana córko, uważajcie teraz na wysiłki podejmowane przez globalną siłę nie pochodzącą od Światła, która próbuje zmontować kampanię przeciwko Mojemu ludowi.

Mówię o Chrześcijanach i Moim narodzie wybranym, Żydach.

Knute są nikczemne plany, aby znieść praktykę Chrześcijaństwa w perfidny, ale subtelny sposób. Rozpocznie się to od zmiany w konstytucjach państw, w całym zachodnim świecie.

Każda próba zostanie uczyniona, aby rzucić oszczercze twierdzenia przeciwko Moim Chrześcijańskim Kościołom. Moi wyświęceni słudzy będą się powoli wycofywać, pozostawiając Mój lud z niewielkim duchowym wsparciem. Wszystkie te prawa będą miały przebiegłą powłokę tolerancji.

Wasza wiara, Moje dzieci, jest wystawiana na próbę, jak nigdy dotąd.

Chrześcijaństwo i wszelkie próby publicznego głoszenia Mojego Imienia będą udaremniane. W miejsce to pojawi się pusta doktryna i ludzie zostaną zdezorientowani. Będą sądzić, że doktryna ta jest dobrym i sprawiedliwym zamiennikiem dla Prawdy, gdy w rzeczywistości będzie to kłamstwo.

Ta nikczemna grupa jest tak potężna, a bardzo niewielu wie, że istnieje. Mimo to, wszędzie pociągają za sznurki. Moje dzieci są jak marionetki.

Mój wybrany naród, Żydzi, staje jeszcze raz wobec strasznych prześladowań. Plany ich pokonania są w toku.

Ci, których uważają za swoich przyjaciół, są ich wrogami.

Będą cierpieć tak ciężkie doświadczenia. Apeluję do całej ludzkości, aby modlić się za Izrael.

Największa okropność od czasu Holokaustu knuta jest przeciwko Mojemu ludowi.

Módlcie się, módlcie się, aby grupa antychrysta została powstrzymana przed popełnieniem tych złych czynów.

Te ciemne dusze potrzebują waszych modlitw, tak aby podczas Ostrzeżenia rozpoznały swoje winy. Módlcie się, aby zrzuciły swoje pancerze i błagały o Moje Miłosierdzie.

Jeśli tak uczynią, to wojny i niepokoje w Izraelu mogą zostać osłabione.

Wiele proroctw będzie się teraz rozwijać przed waszymi oczami. Tym, ślepym na Moje obietnice, musi być dane Światło Mojego Miłosierdzia, aby jeszcze raz przejrzeli.

Nie łudźcie się dzieci. To, co wydaje się być dobrym na zewnątrz, nie zawsze jest tym, na co wygląda. Siły pokojowe, wiele z nich to niewinne pionki, także są okłamywane.

Nie bójcie się nigdy, ponieważ Moje Miłosierdzie będzie miało wielki wpływ na tą sektę, która spiskowała przeciwko Mojemu Kościołowi od wieków.

Oni nie mogą zwyciężyć i nie zwyciężą, ale mogą spowodować ogromny terror, chyba że modlitwa złagodzi ich nikczemną dominację.

Módlcie się nową Modlitwą Krucjaty (18), aby pomóc powstrzymać antychrysta i jego grupę, o której mówię.

„O ukochany Jezu, ocal świat od antychrysta

Ochroń nas przed nikczemnymi sidłami szatana

Uratuj od zła ostatnie resztki Twojego kościoła

Daj wszystkim Twoim kościołom moc i łaski potrzebne, aby bronić się przed wojnami i prześladowaniami zaplanowanymi przez szatana i jego armię terrorystów

Amen.”

Wasz ukochany Jezus

Zbawiciel i Odkupiciel całej ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.