Módlcie się za dusze w stanie grzechu śmiertelnego, które być może nie będą miały szansy poproszenia o odkupienie win

Orędzie nr 312 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 12 styczeń 2012, godz.15.30

Moja najdroższa, ukochana córko, potrzebne jest, aby wszyscy modlili się teraz z całego serca za dusze, które być może nie przeżyją wstrząsu, gdy będą świadkami Ostrzeżenia i Mojego Wielkiego Miłosierdzia.

Niektóre z tych biednych dusz w stanie grzechu śmiertelnego, być może nie będą miały szansy poproszenia o odkupienie win, więc proszę zapewnijcie, aby za takie dusze ofiarowane były wasze modlitwy.

Modlitwa jest pilnie potrzebna, aby prosić za te dusze w ciemności. W swojej nikczemności są one tak zdeterminowane, aby zniszczyć ludzkość poprzez kontrolę finansową i inne, że Ostrzeżenie będzie dla nich strasznym szokiem.

Chcę, aby dana im była szansa nawrócenia, ale wiele odrzuci Mnie. Proszę, módlcie się za te dręczone dusze.

Na koniec chciałbym prosić wszystkich Moich wyznawców, aby przy każdej okazji modlili się Koronką do Miłosierdzia Bożego, ponieważ czas Mojego Wielkiego Ostrzeżenia zbliża się teraz coraz bardziej.

Ci wszyscy wierzący, którzy odmawiają zaakceptowania, że to Ja, Jezus Chrystus, wasz Zbawiciel mówię do nich poprzez te orędzia, usłyszcie Mnie teraz.

Nie bądźcie jak te słabe dusze, które żyły w czasach Noego, kiedy szydzono z niego.

Otwórzcie wasze umysły i poświęćcie ze szczodrością wasz czas na modlitwę. To wszystko, o co was w tej chwili proszę. Wy, Moje dzieci, będziecie płakać łzami skruchy, gdy zdacie sobie sprawę z waszej pomyłki. Tak, Ja wam wybaczę, pomimo że zraniłyście Mnie głęboko.

Wasze obelgi ranią Mnie.

Wasze drwiny są jak nóż borujący Mnie na wylot, ponieważ uważacie, że Mnie znacie, ale tak nie jest.

Wasze umysły są zamknięte na Mój prawdziwy Głos, który jest jak wołanie na puszczy.

Wasza pycha uraża Mnie.

Musicie zaakceptować, że fakt Mojego Powtórnego Przyjścia planowany jest teraz.

Może nie słuchacie Mnie obecnie, gdy błagam was, abyście modlili się za dusze, które inaczej zostaną dla Mnie utracone. Ale zrobicie tak, kiedy zostanie wam to udowodnione, po tym Wielkim Wydarzeniu.

Wówczas oczekuję od was, że podążycie za Mną i sformujecie pozostałość Mojego Kościoła. Wtedy będzie tak, że wszyscy zjednoczymy się, aby pozbierać pozostałe części, idąc w kierunku Mojego Nowego Raju.

Wasz ukochany Jezus Chrystus

Zbawiciel i Odkupiciel całej ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.