Bóg Ojciec: Ostatni posłaniec, aby zapowiedzieć Powtórne Przyjście

Orędzie nr 316 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano poniedziałek, 16 styczeń 2012, godz.13.20

Moja córko, kiedy wysyłam w świat proroków, zazwyczaj będą oni tymi, których najmniej oczekujecie.

Nie znajdziecie ich nigdy na najwyższych szczeblach Mojego kościoła. Także, na pozór, nie będą tymi o najbardziej świętych duszach. W wielu przypadkach nie będą zasługiwać na ten szczególny dar.

Mimo to wybieram niedoskonałe dusze z nietypowych, ale prostych środowisk społecznych, tak że mogę kształtować je na istoty, których tak pragnę.

Moi prorocy na czasy ostateczne nie są inni. Nie będą łatwo akceptowani. Tak samo jak na początku, kiedy po raz pierwszy wysłałem Moich proroków, aby przygotować ludzkość na przybycie Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, Mesjasza, było im trudno, aby ich głosy były usłyszane.

Głosy Moich prawdziwych posłańców czasów ostatecznych na początku ich misji nie będą słuchane. Jednak z czasem będą uznawane, gdyż Mój Głos sprawi, że staną się łatwo rozpoznawalne.

Ty, Moja córko, jesteś ostatnim posłańcem wysłanym, aby zapowiedzieć nadejście Mojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Jego tak bardzo oczekiwane Powtórne Przyjście.

Jest to dla Ciebie zatrważające i czasami bardzo trudne do przyjęcia. Ale taka jest prawda.

Praca ta, kiedy dawane ci będą Boskie przekazy dla przygotowania pozostałości Mojego kościoła na ziemi, na Powtórne Przyjście, będzie trudna.

Pomimo, że do tej pory wytypowałem wiele dusz wybranych i będę się z nimi porozumiewał dla dobra całej ludzkości, ich los będzie łatwiejszy.

Twoja część będzie skrajnie trudna i będziesz z tego powodu prześladowana.

Błogosławię cię wszystkimi łaskami z Mojego Niebieskiego Królestwa.

Będziesz iść do przodu, jako wybrany instrument do przekazywania Mojego Najświętszego Słowa dla świata.

Praca ta będzie zawsze chroniona.

Tak, będziesz prawie codziennie atakowana, ale wiedz to – jeśli ta praca jest tak ważna, to czy myślisz, że mogłaby umknąć uwadze szatana i jego dominium upadłych aniołów?

Oni, Moja córko, przeniknęli ziemię i wpełzli do – w wielu przypadkach niczego nie podejrzewających – serc i dusz wielu Moich dzieci.

Święty kierunek twojej pracy, ciebie, ostatniego posłańca wysłanego na ziemię, aby pomóc uratować ludzkość z ostatecznego uścisku szatana, został przepowiedziany w Piśmie Świętym.

Świat oczekiwał na te instrukcje z Mojego Świętego Polecenia.

Wielu fałszywych proroków będzie próbowało zablokować to Moje Święte Słowo poprzez szerzenie kłamstw i zamieszania.

Orędzia te będą kwestionowane i badane przez Mój kościół w poszukiwaniu błędów, mimo że przekazują one wyłącznie Prawdę.

Wiele z Prawdy, ignorowanej przez wieki przez Moje kościoły, wyjdzie na jaw ponownie.

Dzieci, zostanie wam wyjawione więcej objawień co do Prawdy waszego wiecznego życia.

Praca ta będzie powodować oburzenie, Moja córko. Będziesz opluwana, ośmieszana, traktowana z pogardą i blokowana w każdy możliwy sposób.

Ci z was, którzy mają trudności z Prawdą dawaną wam poprzez ostatniego proroka czasów ostatecznych, wysłuchajcie teraz Mojego apelu.

Musicie poprosić Mnie o dar Ducha Świętego, zanim będziecie mogli otworzyć wasze uszy dla usłyszenia Mojego Głosu, dla Prawdy Mojego Świętego Słowa i dla instrukcji, które dam wam wszystkim, abyście mogli posiąść wieczne życie.

Moje Słowa będą tak proste, że każdy mężczyzna, kobieta i dziecko będą mogli podążać za Moim Świętym Słowem. Ale musicie to wiedzieć – chociaż wiele Miłości i Światła promieniować będzie przez Moje Słowo, będzie też atmosfera Boskiego Autorytetu, którego nie będziecie mogli zignorować.

W ten sposób będziecie wiedzieć, że to Jestem Ja, wasz Bóg, wasz Przedwieczny Ojciec, który przemawia. Moja Miłość zajmie wasze dusze i wzniesie wasze serca w Jedności ze Mną.

Wszystkie przygotowania są kompletne. Po Wielkim Miłosierdziu Mojego ukochanego Syna dany będzie czas, aby przygotować świat na Jego Powtórne Przyjście.

Tak, dzieci. Teraz organizuję ocalenie Moich dzieci z ciemności. Przywracam do pierwotnego stanu Moje Stworzenia, Moje Dzieci, i zabieram was do waszego prawowitego domu, waszego dziedzictwa, Nowego Raju.

Bądźcie cierpliwi, dzieci. Po prostu pamiętajcie, że was kocham. Zaufajcie Mi i Mojemu Świętemu Słowu dawanemu wam poprzez Mojego proroka czasów ostatecznych, Marię Bożego Miłosierdzia.

Wasz Przedwieczny Ojciec

Bóg Najwyższy

Stwórca wszystkich rzeczy

Napisano w Orędzia Ostrzeżenia
styczeń 2012
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
styczeń 2012
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Wszystkie wpisy

Nasz adres kontaktowy:

 

Ostrzezenie Marii Bozego Milosierdzia

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

www.ostrzezenie.net