Wyświęceni słudzy, będziecie prowadzeni w stronę fałszywego proroka

Orędzie nr 317 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 17 styczeń 2012, godz.14.00

Moja najdroższa, ukochana córko, nadszedł moment, aby powiedzieć światu, żeby dusze przygotowały się na Mój Powrót na ziemię, tak jak przepowiedziane.

Mój lud podniesie się i powita Mnie kiedy znów powrócę, tym razem, aby objąć Mój prawowity tron, jako Król ludzkości.

Wy, którzy rozpoznajecie Mój Głos, musicie zaufać Mi całkowicie.

Będę kierował was na drogę Prawdy, tak że każdy z was stanie się godny, aby wejść do Nowego Raju na ziemi.

Odrzućcie głos ciemności, który przy każdej okazji zaślepia was i kusi, aby odwrócić się ode Mnie.

Jestem waszym umiłowanym Zbawicielem, który w okrutny sposób umarł na krzyżu. Jednak Moje cierpienie trwać będzie nadal, dopóki nie uratuję pozostałości Mojego Kościoła na ziemi.

Przychodzę, aby ocalić was raz jeszcze. Pozwólcie Mi uczynić to bez przeszkód.

Już tak wielu z was stało się głuchymi na Moje apele do ludzkości, aby przygotowywać wasze dusze do tej Chwalebnej Ery Pokoju. Czy nie wiecie, że was kocham?

To właśnie z powodu współczującej Miłości, którą mam dla każdego z was przyjdę, nie tylko aby was ostrzec, ale aby pomóc wam przygotować się na ten Wielki Moment.

Wiem, że ci, którzy Mnie miłują, a zwłaszcza Moi wyświęceni słudzy, zachowują rezerwę ze względu na fałszywych proroków, którzy mogą się pojawić. Jest to bardzo ważne. Przyjdźcie teraz i poproście Mnie o napełnienie was Duchem Świętym, tak aby Prawda mogła być, i żeby była wam objawiona.

Jeśli nie zwrócicie się do Mnie, nie uda wam się zrozumieć, czego od was oczekuję.

Przyjdźcie do Mnie. Usłyszcie Mnie teraz. Wasze cierpienie będzie trudne, gdyż szatan nie da wam ani chwili spokoju.

On wie, że dam się poznać nie tylko dzięki Mojemu prorokowi czasów ostatecznych, Marii, ale przez wiele dusz. Te Moje dusze, wybrane na posłańców czasów ostatecznych będą tymi, które będą najbardziej blokowane przez Moje wyświęcone sługi.

Wy natomiast, niestety, prowadzeni będziecie przez oszusta w stronę fałszywego proroka i jego sługusów, którzy rozsiewają wszędzie kłamstwa i nieprawdy.

Ci z was, którzy szybko odrzucacie Moich posłańców, bądźcie bardzo ostrożni. Wy, Moi wyświęceni słudzy, będziecie głównym celem oszusta.

To wasze umysły będą tymi, które zostaną w pierwszej kolejności odwrócone w inną stronę, gdyż jeśli odwrócicie się ode Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela, to wówczas będziecie sterować Moim ludem w złym kierunku.

Nieświadomie zapobiegać będziecie wysłuchaniu przez niego Prawdy z Moich Boskich ust.

Pozbawicie Moich dzieci pożywienia niezbędnego dla ich duchowego rozwoju.

Wiedzcie teraz, że nadeszły czasy ostateczne. Nie zmarnujcie czasu, który wam pozostał, żyjąc w próżni kłamstw i zamieszania.

Batalia się rozpoczęła i pozostałość Mojego kościoła zostanie uratowana, idąc ze Mną do Mojego Chwalebnego Nowego Panowania.

Módlcie się, aby ani jedna dusza nie pozostała w tyle.

Módlcie się także, abyście wy, Moi wyświęceni słudzy, nie byli odpowiedzialni za odciąganie Moich dzieci daleko od Prawdy, od Światła, od Zbawienia, do którego mają prawo.

Pójdźcie za Mną teraz i pomóżcie Mi ratować dusze.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.