Najświętsza Maria Panna: Nikt nie zapobiegnie, by Księga Prawdy została światu ujawniona

Orędzie nr 331 z serii Ostrzeżenie

Środa, 01.02.2012, godz.20.15

Moje dziecko, kiedy pracujesz dla Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, musisz przez cały czas okazywać posłuszeństwo.

Nigdy nie kwestionuj Jego Świętego Słowa, ponieważ On mówi Prawdę i tylko Prawdę.

Tak wiele z Moich dzieci od samego początku kwestionuje każde Słowo, które On wypowiada. Na każdego, kto przestrzega Jego Świętego Słowa, zawartego w Księdze Mojego Ojca, zawsze jest ktoś inny, kto interpretuje Jego Słowo w inny sposób.

Musisz zrobić wszystko, o co jesteś proszona pod kierunkiem Mojego Syna. Nigdy nie poddawaj się tym, którzy żądają, aby Jego Słowa zostały dostosowane do ich interpretacji.

Moje dziecko, działaj teraz szybko, aby publikować przekazy dane światu przez Mojego Syna, aby ratować grzeszników, którzy są zagubieni.

Mój Syn ma jedną Wolę i jest nią ratowanie dusz.

Nie obawiaj się Moje dziecko, ponieważ wszystko, co mówi wam Mój Syn, nie jest sprzeczne z nauczaniem Jego Świętego Kościoła na ziemi.

Jego dary dla Moich dzieci są wyjątkowe i dawane w tych ostatecznych czasach dla wszystkich dusz.

Tak hojny i miłosierny jest Mój Syn, że chce obsypać grzeszników szczególnymi łaskami, aby zapewnić ich ocalenie.

Każdy, kto próbuje zatrzymać Mojego Syna w Jego misji przygotowania świata na Jego Powtórne Przyjście, zostanie powstrzymany przez Rękę Mojego Przedwiecznego Ojca.

Ta praca, aby ujawnić Księgę Prawdy, kiedy pieczęcie zostały złamane, jest dla Mojego Ojca jedną z najważniejszych misji na ziemi.

Światu została obiecana Prawda w tym czasie.

Wszystkim duszom, wierzącym i niewierzącym, musi być powiedziana Prawda, ponieważ zostały one tak daleko odsunięte od Kościoła, że musi być im ona dana w ten sposób.

Wszystkie anioły zostały wysłane na ziemię, aby chronić ludzkość przed oszustem i kłamstwami, które on szerzy na temat Prawdy wiecznego zbawienia.

Ludzkość może nie chcieć słuchać Prawdy i przed tobą, Moje dziecko, umieszczonych zostanie wiele przeszkód, ale będzie to bezcelowe.

Nikt nie zapobiegnie, by Księga Prawdy została światu ujawniona, gdyż gdyby próbowali to zrobić, to Moc Mojego Ojca zostanie uwolniona jak płomienie ognia wylewające się z Niebios.

Moje dziecko, nigdy nie wątp w te przekazy, tak jak są one tobie dawane.

Nigdy nie zmieniaj ani jednego słowa, aby pasowały tym, którzy próbują poprawiać Słowo Boże.

Może być tylko Jeden Mistrz i jest to Bóg, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego.

Idź teraz z pewnością siebie, której potrzebujesz.

Pamiętaj, że te przekazy od Mojego Syna są dla wszystkich Bożych dzieci, a nie tylko dla Jego Katolickiego Kościoła lub wybranego narodu Żydów. Są one dla każdego.

Każda dusza jest kochana przez Mojego Ojca jednakowo. Żadna dusza nie jest uważana za ważniejszą niż inne.

Wasza Niebieska Matka
Matka Ocalenia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.