Wojny obejmujące Iran, Izrael, Egipt i Syrię będą ze sobą powiązane

Orędzie nr 334 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 04.02.2012, godz.10.55

Moja najdroższa, ukochana córko, twoja wierność wobec Mnie jest codziennie wystawiana na próbę. Tak wielu próbuje zatrzymać cię w twojej pracy dla Mnie, a mimo to nie potrafią tego zrobić ze względu na Świętą ochronę przyznaną ci z Niebios. Ci, którzy próbują zadać ci ból, cierpienie i znęcać się nad tobą, będą ukarani. Nie będę tolerował takich działań.

Pamiętaj, to zostało przepowiedziane, że nikt nie może powstrzymać ognia Ducha Świętego, który wyleje się z Moich najświętszych przekazów dla całej ludzkości.

Proszę zatem, żebyś nadal nie zważała na przeszkody umieszczane przed tobą i ignorowała nienawiść, gdyż ona pochodzi od szatana.

Zajmowanie się nienawiścią powoduje jej rozprzestrzenianie.

Zignoruj ją, a umrze, ponieważ nie będzie mogła znaleźć pożywienia potrzebnego jej do wzrostu i jątrzenia.

Teraz chcę, byś powiedziała Moim dzieciom, że wydarzenia przepowiedziane w Księdze Objawienia rozgrywają się teraz na świecie.

Moje dzieci nie muszą być przerażone, ponieważ ich wiara i ich modlitwy pomogą osłabić skutki wojny, ludobójstwa, głodu i apostazji.

Pojawią się wojny, które obejmą Iran, Izrael, Egipt i Syrię. Wszystko będzie ze sobą powiązane.

Również Italia cierpieć będzie negatywne skutki, które połączone będą ze wzrostem w siłę fałszywego proroka i jego partnera antychrysta.

Módlcie się mocno, aby wszystkie kraje nie zostały przyciągnięte do globalnej siły, która będzie kontrolować wasze pieniądze, gdyż jeśli im się to uda, to będzie bardzo trudno.

Módlcie się do Boga Ojca tak, aby mógł oddalić takie okropności.

Modlitwa za dusze innych, uratuje wasze własne dusze. To wszystko, o co proszę. Modlitwa.

Módlcie się również o nawrócenie.

To nie jest teraz długo, aby zrozumieć sens wszystkich rzeczy, Moja córko. Wszystko będzie dobrze od momentu, gdy po Ostrzeżeniu nastąpi nawrócenie.

Idź teraz i powiedz Moim dzieciom, aby się nigdy nie obawiały, kiedy głoszą Moje Słowo. Ja będę stał obok nich.

Jeśli będą wyszydzani, mogą być pewni Prawdy tego Mojego Najświętszego Słowa.

Wasz ukochany Jezus