Sprzeciw odnośnie Mojego Powtórnego Przyjścia będzie zacięty

Orędzie nr 382 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 22.03.2012, godz.23.00

Moja droga, umiłowana córko, Mój ból stał się teraz twoim w pełnej jedności ze Mną. Choć będzie to bardzo trudne dla ciebie, przyniesie Ci to wiele radości i wiele nowych łask.

Obdarzam cię teraz darem, przez który będziesz w stanie odczytać dusze. Tego szczególnego daru udzielam z dwóch powodów. Pierwszym jest ofiarowanie ci ochrony jakiej potrzebujesz, kiedy zaczniesz przebywać z niektórymi z Moich wyznawców.

Drugim jest nawracanie tych zatwardziałych serc, które staną do konfrontacji z tobą, podważając Moje Najświętsze Słowo.

Musisz zaakceptować to nowe, doświadczające cię cierpienie i wiedzieć, że będzie się ono nasilać z powodu zwiększonej nikczemności na świecie.

Ty, Moja córko, i wiele Moich innych wybranych dusz, doświadczacie teraz wszyscy w tym samym czasie zarówno fizycznego, jak i wewnętrznego cierpienia.

Jest to powód cierpień, doświadczanych także przez Mojego Najświętszego Wikariusza w tych dniach, kiedy stawi czoła swojej największej próbie.

Moja córko, przyjmijcie Mój Kielich, a wy wszyscy, którzy akceptujecie Moje Święte Słowo poprzez te przekazy, wiedzcie, że wasza szczodrość ducha ratuje każdego dnia miliony dusz.

Ani jedna minuta waszego cierpienia nie idzie na marne.

Moje dzieci, wiem, że jeśli weźmiecie Mój Krzyż i podążycie za Mną, będziecie w wyniku tego cierpieć.

Ale wiedzcie, że czyniąc to, pomagacie Mi ocalić większość ludzkości. Pomożecie Mi także w Moim królowaniu na ziemi, kiedy oszust zostanie wygnany, i gdy wyłoni się Mój Nowy Raj na ziemi.

Wiedzcie także, że ci, którzy cierpią wraz ze Mną podążając Moją drogą do Raju, obiorą tę samą drogę na Kalwarię, jak Ja wtedy, gdy przyszedłem po raz pierwszy.

Dzisiejsi Chrześcijanie może wierzą, że gdybym przybył znów, drugi raz, nigdy nie byłbym potraktowany ponownie z takim okrucieństwem. No cóż, mylą się.

Sprzeciw odnośnie Mojego Powtórnego Przyjścia będzie zacięty.

Moje Święte Słowo będzie, i już jest, wyśmiewane i kwestionowane.

Moje dzieci, zwłaszcza te z sztywną i twardą wiarą, nie rozumieją, że Moi prorocy będą pozornie odrzuceni przez większość, tak jak byli w przeszłości.

Moje Słowo dawane wam tym razem, jest już ignorowane w wielu kręgach Kościoła i odrzucone, tak jak było odrzucone przez faryzeuszy podczas Mojego pobytu na ziemi.

Prawda Moich Nauk, które nigdy się nie zmieniły, zostanie uznana za kłamstwo.

Dlaczego tak jest? Powiem wam. To dlatego, że tak wielu przekręcało Prawdę Moich Nauk do tego stopnia, że oni już więcej nie wierzą w grzech śmiertelny.

Tak wielu zdecydowało się ignorować Prawdę zawartą w Piśmie Świętym.

Dlaczego, na przykład, zaprzeczacie istnieniu 1000 lat Nowego Nieba i Ziemi?

To objawienie jest bardzo konkretne i Prawda widoczna jest dla wszystkich.

Ale Moje Święte Słowo jest kwestionowane.

Księga Apokalipsy, podobnie jak proroctwa zawarte w Księdze Daniela, zostały wam dane tylko w częściach. Wielu z was jest zdezorientowanych.

Ale jest tak dlatego, że zawartość objawiona obydwu tym prorokom została zamknięta i ukryta aż do końca czasów.

Tylko Ja, Jezus Chrystus, Baranek Boży, mam władzę ujawnienia zawartości dla ludzkości.

Jak możecie utrzymywać, że wiecie wszystko o Moim Powtórnym Przyjściu, jeśli znacie jedynie części? Jeśli nie zostały one jeszcze ujawnione?

Musicie słuchać Mojego Świętego Słowa, gdyż jest wam Ono dawane, aby ratować wasze dusze.

Jeśli będziecie kontynuować odrzucanie Mojego Słowa, po tym jak odbędzie się Ostrzeżenie, kiedy te Moje orędzia dla świata nadal się będą rozwijać, winni będziecie odrzucenia Mojej Ręki Miłosierdzia.

Bez względu na to, jak bardzo wierzycie we Mnie lub utrzymujecie, że Mnie znacie, popełniać będziecie grzech wyparcia się Mnie. Jako tacy, będzie dla Mnie utraceni i nie będziecie gotowi do wejścia do bram Raju.

Jest to Mój obowiązek, spełniany z czystej Miłości i współczucia dla was, że próbuję was teraz przygotować na Czasy Ostateczne.

Proszę, nie odrzucajcie Mnie, ten drugi raz, kiedy przyjdę ocalić ludzkość od wiecznego potępienia i ofiarować wam klucze do Wiecznego Zbawienia.

To dlatego, że was kocham, muszę być stanowczy i prowadzić was do Prawdy.

Nie czekajcie aż do Dnia Mojego Sądu, aby odkryć Prawdę.

Chodźcie ze Mną teraz i pomóżcie Mi ratować dusze całej ludzkości.

Wasz Nauczyciel i Odkupiciel

Jezus Chrystus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.