Pragnę, aby szczególnie w tym roku pamiętać, co naprawdę oznacza dzień Wielkiego Piątku

Orędzie nr 393 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 05.04.2012, godz.08.00

Pragnę, aby szczególnie w tym roku pamiętać, co naprawdę oznacza dzień Wielkiego Piątku.

Mój Ojciec posłał Mnie na świat i ofiarował Mnie jako okup, aby uratować świat od ognia piekielnego.

Przyszedłem, aby służyć wam dzieci, a nie aby was potępiać. Moja Śmierć była szczególną łaską, bez żadnych zobowiązań z waszej strony, poza przyjęciem Ręki Miłosierdzia podanej wam przez Mojego Przedwiecznego Ojca.

Ten dar został ofiarowany, aby umożliwić ludzkości otrzymanie daru pojednania, tak by mogła stać się godna wejścia do Królestwa Mojego Ojca.

Zanim zostałem ukrzyżowany, w nocy przed Moją Śmiercią na Krzyżu wziąłem udział wraz z Moimi Apostołami w bardzo ważnej Wieczerzy Paschalnej.

Ta Ostatnia Wieczerza stanowi kolejny szczególny dar. Dar celebrowania Świętej Eucharystii jest Sakramentem Miłości, aby zapewnić wam wyjątkowy dar, gdzie prawdziwie możecie Mnie przyjąć w Komunii Świętej.

Moja prawdziwa obecność zawarta w Eucharystii, w dzisiejszym świecie celebrowana podczas uroczystości Mszy Świętej, zapewnia bardzo szczególne łaski dla tych w stanie łaski, którzy mnie kochają, i którzy Mnie przyjmują.

Moja obecność może być odczuwana w sposób, który wzmocni waszą wiarę, kiedy zaakceptujecie Moją prawdziwą obecność w Świętej Eucharystii.

Jeśli odrzucacie Moją obecność w Świętej Eucharystii, odrzucacie jeden z najistotniejszych darów, który pozostawiłem, kiedy przyszedłem na ziemię dla zadośćuczynienia za wasze grzechy.

Umarłem, aby was zbawić i to jest samo w sobie Wielkim Darem.

Ale pozostawiłem wam bardzo szczególny dar, gdzie możecie przyjąć Mnie w umyśle, ciele i duchu.

Zaakceptujcie Moją obecność, a wasza dusza stanie się bliższa prawdziwej jedności ze Mną.

Przyjmijcie Mnie.

Nie opuszczajcie Mnie.

Nie wypierajcie się Mnie.

Uwierzcie, bez żadnych wątpliwości w waszych sercach, że to z powodu Miłości Boga Ojca zostaliście obdarzeni tymi darami.

Zastanówcie się teraz nad rzeczywistą Prawdą Moich Nauk.

Nie przyjmujcie Mojego Ukrzyżowania bez akceptacji darów ofiarowanych wam także podczas Mojej Ostatniej Wieczerzy. Jeśli tak czynicie, będziecie łaknąć waszą duszą pokarmu życia.

Wasz ukochany Jezus

Odkupiciel ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.