Więcej narodów połączy się i więcej Bożych dzieci rządzonych będzie przez Jeden Organ

Poniedziałek, 23.04.2012, godz.20.00

Moja najdroższa, ukochana córko, wkrótce nastąpi czas na zmiany, w jaki sposób rządy na całym świecie sprawować będą władzę w swoich krajach.

Więcej narodów połączy się i więcej Bożych dzieci rządzonych będzie przez Jeden Organ.

Nadszedł dla was moment, aby mieć szeroko otwarte oczy i słuchać o każdych zmianach w prawie, które będą was osłabiać.

Walczcie przeciw prawom, które kontrolują wasze zapatrzenie w żywność.

Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec ukarze te złe grupy, gdyby próbowały zagłodzić Jego dzieci.

Moi wyznawcy, jest to czas na ujawnienie Trzeciej Pieczęci.

Mimo, że nie zostanie ona otwarta przez jakiś czas, ostrzegam was o tym, tak byście mogli próbować przygotować waszą żywność przez własną uprawę i przechowywać środki spożywcze, tak by się nie psuły.

Z czasem ograniczana będzie wasza żywność, a także dostęp do wody pitnej.

Grupa ta, chociaż osłabiona z powodu siły waszych modlitw, zamierza głodzić i truć wielu niewinnych ludzi w próbie zredukowania światowej populacji.

Będą mocno walczyć o realizację tego celu.

Podczas gdy będą kontynuować wprowadzanie horroru wobec Bożych dzieci, Mój Przedwieczny Ojciec wywoła ekologiczne kary i zetrze miliony tych złych ludzi z powierzchni ziemi.

Wasze warunki pogodowe będą się nadal zmieniać. Z czasem wpłynie to na zdolność do handlu, tak że światowe mocarstwa zostaną powstrzymane w swoich złych planach.

Przez ten cały kryzys, wy Moja armio, musicie modlić się do Boga Ojca o waszą ochronę przed tymi ludźmi i tak, żeby otworzyli oni swoje zatwardziałe serca dla Prawdy Miłosierdzia Bożego.

Mówię wam to, abyście mogli się przygotować.

Wydarzenia te nie nastąpią natychmiast i wiele z tego planu może zostać uniknięte i złagodzone poprzez wasze modlitwy i ofiary.

Zło nie pochodzi od Boga. Wynika ono z chciwości, miłości własnej oraz żądzy władzy i kontroli. Wszystkie te wady powodowane są przez szatana i stawiane przed światowymi przywódcami dla skuszenia ich, tak żeby mogli sprawiać ból Bożym dzieciom.

Nie pozwólcie szatańskim mocom kontrolować waszych krajów.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, abyście mieli siłę, by przeciwstawić się środkom projektowanym dla uczynienia was ubogimi, uzależnionymi i zdanymi na łaskę tych, którzy kontrolują wasze kraje. Oni rządzą pod światowymi mocarstwami składającymi się z Wielkiej Brytanii, USA, Unii Europejskiej, Chin i Rosji.

Ja, wasz Jezus, pomogę wam uniknąć prześladowań, ale pamiętajcie, że modlitwa będzie waszą główną bronią.

Modlitwa może powstrzymać tych nikczemnych ludzi od przejęcia waszych możliwości żywienia, picia, ubierania się i praktykowania w Kościołach Chrześcijańskich.

Walczcie w Moim Imieniu, a Ja będę stał przy was w każdej chwili.

Wasz ukochany Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.