Przygotowania do Mojego Powtórnego Przyjścia już trwają.

Piątek, 11.05.2012, godz.20.38

Moja droga, umiłowana córko, przygotowania do Mojego Powtórnego Przyjścia już trwają.

Wiele osób na świecie może być i będzie uratowanych teraz, dzięki modlitwom Moich ukochanych wyznawców i dusz wybranych.

O wiele więcej, niż byłoby, gdyby nie ofiary dla Mnie tych, którzy są blisko Mnie.

Ja pragnę wziąć was wszystkich do Nowej Ery Pokoju, Nowego Raju na ziemi.

Gdyby tylko te oporne dusze, które odrzucają Mój Apel Miłosierdzia, i które muszą zrehabilitować się w Moich Oczach, zechciały posłuchać.

Wielu wierzących pozostaje letnimi i nie są gotowi do wejścia do Mojego Nowego Królestwa. Ich zamknięte i zatwardziałe serca odrzucają Mnie teraz, kiedy Ja mówię.

Składają w Kościołach gołosłowne deklaracje poparcia Mnie, ale mimo to utrzymują, że podążają za Mną.

Teraz, gdy Ja wychodzę naprzeciw i wyciągam Moją Rękę Miłosierdzia, aby wziąć ich ręce w Moje, oni Mnie odpychają.

Są tak podejrzliwi, tak brakuje im prawdziwego zrozumienia tego, jak Ja komunikuję się z Nieba ze światem, ale twierdzą, że wierzą w Moją Boskość.

Jednak nie są w stanie zaakceptować, że Ja mam władzę mówienia do świata poprzez Boskie Objawienia.

Tracą możliwość uchwycenia specjalnych łask, które Ja pragnę im dać, aby przyprowadzić ich do Mojego Najświętszego Serca.

Są trochę tak, jak mieszkańcy wioski cierpiący klęskę głodu i nie mający nic do jedzenia, podczas gdy powoli z głodu umierają.

Jednak Ja stoję obok nich i mogę zapewnić im cały pokarm i żywność, aby utrzymać w nich Życie Wieczne. Ale oni nie mogą Mnie dostrzec.

Wielu nie chce Mnie ujrzeć, gdyż wątpią, że Ja mogę teraz do nich przemawiać.

Tych ludzi na świecie, którzy nie mają wiary lub zainteresowania innym, niż tym światem, wy, Moi wyznawcy, musicie Mi pomóc objąć i uratować.

Oni wkrótce zrozumieją, że mają duszę. Zatem proszę was wszystkich, abyście głosili Moje Słowo, tak aby cała ludzkość mogła żyć w Moim Nowym Raju.

Proszę rozprzestrzeniajcie Moją Naukę, Moje Modlitwy, Moje Orędzia i Moje Ostrzeżenia dla wszystkich dusz, a zwłaszcza tych, którzy nie mają wiary, przekonania lub wiedzy o Mojej Obietnicy powrotu, aby sądzić żywych i umarłych.

Oni nie mają zbyt wiele czasu, więc wzywam was do modlitwy za ich dusze.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.