Prośby modlitwą: Idź teraz i ogłaszaj tę prośbę – Moje Wołanie do Jezusa

Poniedziałek, 14.05.2012, godz.18.00

Moja najdroższa, ukochana córko, twój dar dla Mnie został przyjęty i w rezultacie pozwoli uratować dalsze 5 milionów dusz.*

Jest Moim najgorętszym życzeniem, aby położyć kres twojemu cierpieniu, ale ten cenny dar, który Mi dajesz, oznacza teraz, że mogę ocalić więcej Bożych dzieci.

Nigdy nie zapominaj, że jest to misja dla ocalenia ludzkości od piekła. Aby tego dokonać potrzebuję twojej pomocy i pomocy innych.

Nigdy nie czuj się samotna, ponieważ Ja ciebie kocham i jestem z tobą przez cały czas. Także o wiele więcej Bożych dzieci zaczyna w końcu słuchać Mojego Głosu.

Dzieło Ducha Świętego przyniesie owoce i bardzo niedługo Miłość Boga będzie odczuwalna nawet w tych najbardziej jałowych sercach.

Te zagubione, puste i jałowe dusze poczują Płomień Miłości i doświadczą znajomej tęsknoty, aby stać się częścią Mojego Nowego Królestwa na ziemi. Wielu nie zrozumie dlaczego, ale nie będą w stanie zaprzeczyć swoim uczuciom ciepła, miłości i pokoju.

Tak wielu będzie zaskoczonych i będą chcieli rozmawiać ze Mną. Musisz teraz wszędzie zjednoczyć ludzi, aby  prosili o Dar Mojej Miłości. Muszą poprosić, aby zostały im przyznane specjalne łaski.
Ty, Moja córko, musisz wyznaczyć na to jeden dzień w tygodniu. Każda zagubiona dusza musi poprosić Mnie o pomoc. Jeśli ich prośby będą zgodne z Moją Najświętszą Wolą, wtedy odpowiem na ich modlitwy. Wpoi to u nich silniejsze łącze do Mojego Najświętszego Serca i Mojego Wielkiego Miłosierdzia.

Idź teraz i ogłaszaj tę prośbę – Moje Wołanie do Jezusa.

Moja córko, uczyń to tak szybko, jak to możliwe, ponieważ pragnę zabezpieczyć te dusze, a zwłaszcza te, które nie akceptują, że Ja teraz mówię. One w końcu zdadzą sobie sprawę, jak Ja blisko jestem każdej pojedynczej duszy.
Powiedz im, że kocham każdego i nie wykluczam ani jednego grzesznika, bez względu na to, jak ciężki jest jego grzech.

Wszystko o co proszę, to aby przyszli do Mnie i poprosili Mnie o pomoc.

Wasz Jezus

* dusze, o których mowa w pierwszym wierszu mają być ocalone przez  osobiste cierpienie ofiarowane przez Marię Bożego Miłosierdzia. Nie odnosi się to do świata jako całości, ponieważ poprzez modlitwy ratowane są obecnie miliardy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.