Symbol 666 będzie, jako zakodowana liczba, ukryty w chipie, do przyjęcia którego będziecie przymuszani, tak jakby to była jakaś szczepionka

Orędzie 444, piątek, 1 czerwca 2012, godz. 20.15

Moja najukochańsza córko, antychryst już przygotowuje swój pokojowy plan, który wprowadzi w życie wkrótce po wojnach, jakie się rozpętają na Bliskim Wschodzie, i kiedy to zapanuje cierpienie i potworny strach, że nie ma już żadnej nadziei.

Wtedy on nagle się pojawi i da się poznać światu jako człowiek pokoju, jako klejnot, błyszczący w środku ciemności.

Gdy się pojawi, zostanie zaliczony do najbardziej charyzmatycznych przywódców politycznych wszechczasów.

Jego piękna, atrakcyjna i opiekuńcza osobowość oszuka większość ludzi.

Będzie on promieniował miłością i współczuciem i będzie postrzegany jako chrześcijanin. Z czasem przyciągnie wielu zwolenników, których liczba tak wzrośnie, że stanie się on podobny do Mnie, Mesjasza.

Będzie postrzegany jako głosiciel jedności między wszystkimi narodami i będzie kochany prawie w każdym kraju na świecie.

Będzie też wreszcie postrzegany jako ten, który posiada nadprzyrodzone możliwości. Wielu będzie wierzyć, że został wysłany przez Mojego Ojca i że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel Świata.

Będą się do niego modlili, kochali go i oddawali za niego swoje życie, a on będzie się z nich w ukryciu naśmiewał i drwił.

To będzie największe oszustwo wszechczasów, a jego planem jest ukraść wasze dusze, odebrać Mi was.

On i fałszywy prorok, który będzie siedział jak Król na Tronie Piotra, będą potajemnie przygotowywać jednorodną światową religię.

Będzie ona na oko wyglądała jak jakaś odmiana religii chrześcijańskiej, promującej miłość. Nie będzie ona jednak promować miłości wzajemnej, która pochodzi od Boga, ale miłość i wierność względem antychrysta oraz miłość własną.

To jeszcze nie koniec tej nikczemności; kiedy bowiem uwiodą dzieci Boże, rozpocznie się na nie atak.

Nagle wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Solidarności. Zjednoczony świat, w którym wszyscy będą musieli mieć swój udział.

Wasze pieniądze będą kontrolowane, podobnie jak wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.

Przepisy, wiele z nich, będą oznaczały, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszych cel, który trzymał was będzie pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.

Symbol 666 będzie, jako zakodowana liczba, ukryty w chipie, do przyjęcia którego będziecie przymuszani, tak jakby to była jakaś szczepionka.

Raz wprowadzony, zatruje nie tylko wasz umysł i waszą duszę, ale i wasze ciało. Wywoła on bowiem epidemię, mającą na celu likwidację większości ludności świata.

Nie wolno wam przyjmować tego Znaku. Pouczę was, co macie zamiast tego robić.

Wielu przyjmie Znak, ponieważ będą czuli się bezradni.

Pieczęć Boga Żywego, Moja Krucjata Modlitwy (33) jest waszą ostatnią deską ratunku.

Po otrzymaniu Mojej Pieczęci Ochrony, przekazanej wam przez Mojego Przedwiecznego Ojca, nie będziecie musieli przyjmować Znaku.

Pozostaniecie nietknięci. Wasz dom nie będzie widoczny ani poszukiwany, ani nie będzie na celowniku; ponieważ dla oczu armii szatana stanie się niewidzialny.

Będziecie musieli przetrzymywać żywność w ukryciu, tak aby starczyło jej na kilka lat. Będziecie uprawiać zboże, przechowywać własną wodę i otoczycie siebie Świętymi Przedmiotami.

Moja Reszta Kościoła będzie rosnąć i rozprzestrzeniać się, i otrzymacie schronienie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Konieczny jest teraz dobry plan.

Ci, którzy naśmiewają się z tego, co robicie lub mówicie – czyż są oni pewni, że Jezus nie mógłby was o to poprosić? Czyż nie zaopatruje On wszystkich Swoich wyznawców, kiedy znajdują się w trudnej sytuacji?

Nawet jeden bochenek i jedna ryba mogą zostać rozmnożone. Zatem nie ma znaczenia, że masz tylko trochę jedzenia, gdyż Ja was ochronię i będziecie bezpieczni.

Módlcie się intensywnie za te dusze, które nie będą w stanie odmówić przyjęcia Znaku.

Te niewinne dusze, które w czasie wymuszonego przyjmowania chipa będą w stanie łaski, zostaną uratowane.

Reszta z was musi tak planować, aby zapewnić ochronę swojej rodzinie i swojej wierności dla Świętej Eucharystii i dla Mszy.

Kiedy antychryst pożre wszystkie religie, jedyną bronią, wobec której będzie bezsilny, będzie Msza Święta i przeistoczenie chleba i wina w Moje Ciało i Krew w Świętej Eucharystii.

Moje Msze Święte muszą być kontynuowane. Ci z Was, którzy o tym wiedzą, muszą się teraz połączyć w grupy i rozpocząć przygotowania.

Im wcześniej się przygotujecie, tym więcej łask otrzymacie, aby wasze szeregi wzrastały na całym świecie.

The Rock* otrzyma nowy budynek, o którym powiedzą, że będzie Moją Nową Świątynią. To jest jednak nieprawda.

Ale kiedy prześladowanie się skończy, Moja Reszta Kościoła i Mój Naród Wybrany będą mieli odbudowaną Świątynię i Moje Nowe Jeruzalem zstąpi z nieba.

Ono będzie zstępować w chwale. Trąby będą słyszalne w Niebie i na ziemi o tym samym czasie.

I wtedy przyjdę Ja. Ty, Moja córko, będziesz zwiastunem Mojego przybycia, a wielu padnie na ziemię i będą w zachwycie lać łzy ukojenia, miłości i radości.

Gdyż wreszcie nastąpi chwila, na którą czekali. Niebo się rozświetli, grzmoty będą grzmiały i chóry aniołów będą śpiewać jednym słodkim głosem, a wszystkie dzieci Boże będą witały Prawdziwego Mesjasza.

Ja, Jezus Chrystus, przyjdę sądzić. A Niebiosa i Ziemia będą stanowiły jedno.

Ukaże się Nowy, wspaniały blask, odnowiona Ziemia, a Nowy Raj obejmie wszystkich, których imiona są w Księdze Życia; połączą się oni w jedno.

I choć koniec starej ziemi, zabrudzonej plamą grzechu, będzie musiał nastąpić, taki będzie początek Nowej Ery.

To jest to, o co macie zabiegać. To, do czego macie prawo jako część naturalnego dziedzictwa.

Skupcie się tylko na ratowaniu wszystkich dusz.

Dlatego musicie przejść do porządku dziennego ponad przeszkodami, które wam zostaną postawione: Prześladowanie. Ból. Przerażające zło z ręki innych. Ale wszystko, co tak naprawdę jest ważne, to jedynie ratowanie dusz.

Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

* The Rock – dosłownie: skała – najprawdopodobniej oznacza „The Dome of Rock” czyli „Kopułę na Skale”, sanktuarium, które znajduje się na Wzgórzu Świątynnym Starego Miasta w Jerozolimie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.