600.000 upadłych aniołów uwolnionych zostało w ubiegłym roku z otchłani piekła. Teraz zwolnionych zostało dodatkowo 5 milionów.

Czwartek, 07.06.2012, godz.20.00

Moja droga, umiłowana córko, nadszedł czas, aby chwycić za oręż w szalejącej ponownie niebiańskiej bitwie z szatanem i jego upadłymi aniołami.

Uwolniona teraz w każdym narodzie armia aniołów szatana i ich oddanych ziemskich zwolenników zakażają każdym sposobem Boże dzieci.

Są tego wizualne znaki. Kryzys w Moim Kościele, Kościele Katolickim, wykreowany został przez siły zła, a jego celem numer jeden było rzucenie go na kolana. Nie zadowalając się tym, siły zła chcą zniszczyć Świętą Eucharystię profanując ją.

Planem szatana było zniszczenie wiary Moich wyznawców przez demoralizację Mojego Kościoła na ziemi.

Wielu z Moich wyznawców nie oddaje Mi hołdu, ich Zbawicielowi, bo obwiniają grzechami tych, którzy reprezentują Mnie w Kościele. Jakże Mnie to rani, kiedy opuszczają Mnie tak szybko.

Apostazja w dzisiejszym świecie również została zaplanowana przez szatana poprzez kuszenie Bożych dzieci, aby wyparły się swojej wiary.

Zamiast tego wykorzystuje on nową religię, znaną często jako religia New Age. Zamiast wielbienia Boga, Przedwiecznego Ojca, gloryfikuje ona istotę ludzką, jako duchowego zwierzchnika i przywódcy.

Jak Lucyfer, który nie tylko chciał być jak Bóg, ale który chciał zostać Bogiem, ten szybko rozwijający się kult chce przekonać Boże dzieci, że mają one kontrolę nad własnym losem.

Wszystko to może być sterowane za pomocą fałszywej wiary w metafizyczny świat, który nie istnieje.

Wiara w fałszywych bogów, takich jak Budda, skrzywdziła tak wielu ludzi i doprowadziła ich do ciemnego świata, który na pierwszy rzut oka wydaje się błyszczeć, ale nie rozpali wzajemnej czystej miłości.

Zamiast tego, wszystkie religie New Age są w sumie jedną rzeczą. Obsesją na punkcie własnej osoby i egoistyczną miłością do samego siebie kosztem innych.

Wojny, które kreują masońskie organizacje szatana, stają się coraz liczniejsze, a największa z wszystkich grupa planuje z ukrycia, poprzez masakry, kontrolę na Środkowym Wschodzie.

W Europie będą organizować wprowadzenie nowej jednej światowej waluty, aby uczynić z was niewolników.

Uchwyt szatana jest tak silny, że trzeba będzie wiele modlitw dla obalenia władzy, którą on dzierży. Ponieważ nastąpi kuszenie, aby odwrócić Boże dzieci daleko od Prawdy.

On, szatan, może grać zamieszaniem w waszych umysłach. Bo chociaż nie ma takiej władzy, aby wiedzieć, co myślicie, to może on umieścić w waszych umysłach opinie i wątpliwości.

Jeśli opieracie się na początku, modląc się o łaski, aby ochronić siebie, on nasila swoją działalność.

Szatan wysyła swoje anioły demony do wierzących i dręczy ich. Gdybyście mogli je zobaczyć, zaszokowałoby to was. Dwa lub trzy mogą was otaczać i zbijać was z tropu, oraz powodować, że stajecie się zdezorientowani, zrozpaczeni, a wasz umysł wypełniony nieprzychylnymi myślami przeciwko innej osobie.

Cokolwiek związane jest z Bogiem, Jego Kościołami, Jego dziećmi i tymi, którzy reprezentują Go na ziemi, będzie pierwszym celem.

Następnie jego celami staną się ci na wysokich pozycjach, którzy mają kontrolę nad życiem milionów. On kusi ich do korupcji, manipulacji władzy i wprowadzenia złych ustaw, mających na celu spowodowanie bólu i życiowych trudności. A potem aranżuje wojnę.

Dzieci nie ignorujcie tej bitwy, ponieważ jest prawdziwa.

600.000 upadłych aniołów uwolnionych zostało w ubiegłym roku z otchłani piekła.
Teraz zwolnionych zostało dodatkowo 5 milionów. Rozpoczął się czas dla Bożej armii w Niebie, aby zniszczyć szatana. Czas, aby podjąć oręż, rozpoczął się także dla Mojej armii na ziemi.

Czas jest krótki. Mamy tak wiele do zrobienia.

Modlitwa jest bronią. Nawrócenie jest celem. Mogę osiągnąć ocalenie dusz tylko wtedy, jeśli Mój Głos w tym czasie jest słyszany.

Szatan wie o tym. On umieścił klątwę na tej Misji i odciągnie daleko wiele Bożych dzieci. Ale on nie może wygrać. Bo nikt nie może powstrzymać objawiania Księgi Prawdy, ponieważ to jestem Ja, Jezus Chrystus, który to czynię.

Jednak wiele biednych dusz będzie przekonanych do patrzenia w inną stronę, kiedy Ja głoszę Prawdę, aby została ujrzana na całym świecie, jak przepowiedziano w Księdze Objawienia.

Nigdy nie pozwalajcie mu na zaangażowanie was. Możecie to zrobić odmawiając udziału w obelgach lub wyszydzaniu innych, gdy głosicie Moje Święte Słowo. Ponieważ zajmując się nim, dajecie mu amunicję, którą on potrzebuje do walki z wami.

Wasz Ukochany Jezus

Zbawiciel całej ludzkości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.