Bóg Ojciec: Wraz z Hierarchią w Niebiosach będę walczył w bitwie Armagedonu

Sobota, 09.06.2012, godz.15.45

Moja miła córko, ufaj, że Ja, wasz Niebieski Ojciec, zrobię wszystko co w Mojej mocy, aby ocalić wszystkie Moje dzieci na ziemi.

Chociaż muszę uszanować dar wolnej woli, podarowany przeze Mnie jako jeden z największych darów dla zapewnienia, że ludzkość będzie Mnie kochać z własnej woli, a nie pod przymusem, będę czynić i kreować cuda, aby sprowadzić Moje dzieci do domu, do Mnie.

Mimo, że jako Bóg Sprawiedliwości, nigdy nie mógłbym tolerować ani akceptować zła, to wybaczę wszystkim, którzy powrócą do Mojego Syna i będą poszukiwać przebaczenia win, gdy staną się świadomi treści Księgi Prawdy.

Wraz z Hierarchią w Niebiosach będę walczył w bitwie Armagedonu i obiecuję, że pokonam wroga i demony mnożące się z ręki Lucyfera.

Przybliża się moment dla szatana, aby został wygnany na 1000 lat i biada człowiekowi, który nie wyrzeka się jego lub jego nikczemności.

Wszystkim okazana zostanie Prawda Mojej Boskiej Miłości i Mojego pragnienia, aby Moje wspaniałe Królestwo, Mój Raj, udostępniony został dla wszystkich.

Uczyniona zostanie każda próba, poprzez Moich proroków, aby przywrócić was w ramiona Mojego Syna.

Moje dzieci, nie opuszczajcie Mnie, waszego Kochającego Ojca.

Przyjdźcie i usłyszcie Moje Wołanie.

Nie odrzucajcie waszego dziedzictwa.

Stoicie teraz w obliczu największego kryzysu od stworzenia rodzaju ludzkiego, ponieważ nadszedł dla was czas, aby dokonać ostatecznego wyboru.

Bądźcie świadomi, że w celu kradzieży waszych dusz dokonane zostanie każde kłamstwo i uczyniona każda pokusa, abyście szukali ukojenia w ramionach szatana i jego diabłów.

Tylko ci, którzy spędzają czas chroniąc swoją Wiarę poprzez modlitwę i sakramenty, będą wystarczająco silni, aby stawić opór ich mocy.

Pamiętajcie, że szatan nie może wygrać, gdyż on nie ma takiej siły. Teraz zaatakuje wszystkich, nawet święte dusze, aby odrzuciły Mnie i Mojego Ukochanego Syna.

Natomiast was wciągał będzie w otchłań ciemności i zamieszania, i zostaniecie złapani w misterną sieć oszustwa, z której nie będziecie mogli się wyplątać.

Posłuchajcie Mnie teraz. Rozpoczęła się ostateczna bitwa. Nie popełnijcie błędu odrzucając ten apel wykonany z Niebios, ponieważ będzie to oznaczać, że będziecie zgubieni na wieczność.

O, gdybyście byli świadkami tragedii dusz, które odrzuciły Kielich Zbawienia.

Będą spadać bezsilnie wraz z szatanem w czeluście piekła, z których nie ma powrotu.

Jako wasz Ojciec muszę wam wskazać zagrożenia, które spotykacie.

Dlaczego nie chcecie Mnie słuchać?

Jeśli wierzycie we Mnie, to wiecie, że Ja wysyłałbym Moich proroków, aby was ostrzec.

Czyż nie robiłem już tego wcześniej? Czy oni posłuchali? Nie, wielu nie uczyniło tego, a następnie proroctwo dokonywało się przed ich niedowierzającymi oczami.

Tym razem przychodzę ogłosić, że bliski jest czas Powtórnego Przyjścia Mojego Syna, Prawdziwego Mesjasza.

Szatan wie o tym. Jego nienawiść do Mnie jest tak potężna, że zrobi wszystko, aby oderwać Moje dzieci daleko ode Mnie.

Ja Jestem waszym Bogiem, początkiem i końcem.

Ja stworzyłem świat na początku i poprzez Moją rękę świat, który znacie, dobiegnie końca.

Ale na Moje ukochane dzieci, które wyrzekają się szatana, oczekuje w pełnej chwale Nowy Świat, Nowy Raj na ziemi.

Nie odwracajcie się.

Nie pozwólcie, aby błędne rozumowanie zapobiegło wejściu waszemu i waszych bliskich do tego wspaniałego Raju, gdzie niczego nie będzie wam brakować.

Wybierzcie Mój Raj miłości, radości i piękna, wyjątkowe miejsce, gdzie będziecie żyć w doskonałej harmonii umysłu, ciała i ducha.

Bez deformacji. Bez grzechu. Tylko Miłość, gdzie będziecie żyć w jedności z Moją Boską Wolą.

Wasz kochający Niebieski Ojciec

Bóg Najwyższy