Najgorszym cierpieniem ze wszystkich jest duchowa pustka, gdzie nie możecie czuć ani jednej uncji miłości do Mnie, waszego Jezusa.

Wtorek, 03.07.2012, godz.20.00

Moja droga, umiłowana córko, kiedy poddaję was próbom, takim jak duchowa suchość, musicie nauczyć się rozpoznawać je, jako takie.

Musicie także zaakceptować, że jeśli znosicie taką suchość duszy, to nie jest to bez przyczyny. Powodem jest, aby ratować dusze poprzez takie cierpienie.

Wiele ofiarnych dusz uważa, że cierpienie jest jedną z dwóch rzeczy.

Po pierwsze, jest zewnętrznym prześladowaniem, które będziecie cierpieć z powodu waszej pracy.

Następnie jest cierpieniem fizycznym, ofiarowanym dobrowolnie dla Mnie, jako dar, aby ratować dusze milionów.

Z kolei najgorszym cierpieniem ze wszystkich jest duchowa pustka, gdzie nie możecie czuć ani jednej uncji miłości do Mnie, waszego Jezusa, gdzie żadna ilość modlitw nie uwalnia was z pułapki osamotnienia.

Spróbujcie, jeśli chcecie, a modlitwa stanie się torturą.

Spróbujcie, jeśli chcecie, poczuć miłość i współczucie dla Mnie, a będziecie się z tym zmagać.

Jest to forma duchowego opuszczenia, gdzie Ja wydaję się być tak daleko, że nie możecie już do Mnie dotrzeć.

To czego nie wiecie, jest następujące.

Jest to Dar, łaska ode Mnie. Podnosi was w Moich Oczach, a próby i cierpienia, które znosicie, są dozwolone przeze Mnie z powodu waszej szlachetnej i czystej miłości, aby ocalić poczerniałe dusze.

Może się to wydawać niesprawiedliwe, ale im bardziej zbliżacie się do Mojego Najświętszego Serca, tym bardziej cierpicie Moje własne prześladowanie z powodu grzechów ludzkości.

Tylko ci, o czystych i pokornych sercach, bez osobistych względów wobec siebie, gdy stawiają Mnie przed wszystkim, co jest z tej ziemi, mogą znieść Mój ból.

Takie dusze są starannie przeze Mnie wybrane i będą pracować ze Mną, poprzez ich dar cierpienia, aby pomóc Mi w Moim Planie Zbawienia.

Moja córko, nie obawiajcie się nigdy, że Mnie przy tym nie ma. Być może nie czujecie Mojej obecności, nie widzicie Mnie lub nie odczuwacie głębokiej miłości do Mnie, tak jak czulibyście ją normalnie, ale Ja jestem przy waszym boku.

Zawsze ufajcie we Mnie, Moi ukochani wyznawcy, nawet jeśli jest wam trudno się modlić.

Ufajcie Mi, kiedy czujecie tęsknotę do Mnie, która nie może być zaspokojona lub ugaszona, bez względu na to, jak bardzo się staracie, aby porozumieć się ze Mną.

Wiedzcie, że kiedy tak się dzieje, Ja jestem o wiele bliżej niż myślicie.

Wiedzcie, że to w tych czasach uwznioślam was, abyście stali się prawdziwymi żołnierzami, prawdziwymi wojownikami w Mojej bitwie o zbawienie dusz.

Kocham was. Nigdy się nie poddawajcie. Nigdy nie czujcie się rozczarowani, ponieważ Ja idę z wami.

Nadejdzie dzień, kiedy cierpienia zostaną zapomniane. W ich miejsce nastąpi radość, która będzie płynąć przez świat i będzie możliwa tylko dzięki waszym ofiarom dla wszystkich Bożych dzieci, które potrzebują waszej pomocy.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.